19 czerwca Teofimo Lopez zmierzy się z George Kambososem Jr. w pojedynku o pasy WBA, IBF oraz WBO w wadze lekkiej.

19 czerwca, Miami – ta data i miejsce będzie rywalizacją na szczycie wagi lekkiej w boksie. Teofimo Lopez, który w pięknym stylu pokonał Vasyla Lomachenkę podejmie George Kambososa Jr., który na zawodowych ringach jest niepokonany.

Teofimo przed zbliżającym się bojem z Australijczykiem wydaje się być w niesamowitej formie. Zawodnik ciągle publikuje w internecie nagrania ze swoich przygotowań.

Teofimo Lopez sławę zyskał dzięki wspaniałemu występowi przeciwko Vasiliyemu Lomachenko. Amerykanin nie dał szans Ukraińcowi na pełnym dystansie i stał się niekwestionowanym mistrzem świata kategorii lekkiej. Co prawda, nie chciał on dać rewanżu byłemu czempionowi, ponieważ ten sam nie zawarł w kontrakcie klauzuli rewanżowej. Tym sposobem zaczął negocjować pojedynki z innymi rywalami i padło na George Kambososa.

Teraz, Kambosos jest ciężkim wyzwaniem. George to niezwykle utalentowany pięściarz. W ostatniej walce pokonał Lee Selby’ego i utorował sobie drogę do mistrzostwa. Tego zawodnika szczególnie cechuje wytrzymałość oraz świetna kondycja. Swoje walki toczy z odwrotnej pozycji, jednak w starciu z Lopezem będzie underdogiem.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

42,363 komentarzy 147,343 polubień

Tylko patrzec jak pojdzie wage wyzej :fly:

Odpowiedz polub