20 grudnia na UFC Fight Pass transmitowana była gala Submission Underground 19 w Oregonie. W tym wydarzeniu udział wzięły gwiazdy MMA oraz organizacji UFC. Gala zawierała pojedynek pomiędzy Rafaelem dos Anjosem a Donaldem Cerrone. Amerykanin nie był faworytem tego starcia, jednak udało mu się wygrać, aczkolwiek Brazylijczyk nie zgadzał się z werdyktem. Na wideo z pojedynku widać, jak dos Anjos klepnął ręką, a sędzia przerwał starcie. Wydawać się może, że Rafael chciał odepchnąć prawe kolano Donalda, jednak kłócić się nie można, było wyraźne klepnięcie.

Organizatorzy po rozmowach zgodzili się na dogrywkę, zawodnicy także byli na to chętni. Tak czy inaczej, nawet w dogrywce Cerrone nie pozostawił złudzeń, wygrał bez większych problemów.

Pełne wyniki gali

Donald Cerrone pok. Rafaela dos Anjosa przez poddanie (balacha) – dogrywka
Mason Fowler pok. Satoshiego Ishii przez poddanie (balacha)
Donald Cerrone pok. Rafaela dos Anjosa przez poddanie (balacha)
Ryan Bader pok. Anthony’ego Johnsona po pełnym czasie
Craig Jones pok. Brenta Primusa przez poddanie (dusze zza pleców)
Kevin Casey pok. Gabriela Checco przez poddanie (balacha)
Amanda Loewen pok. Felicie Spencer przez poddanie (balacha)

Andy Varela pok. Crisa Lencioni przez poddanie (dusze zza pleców)
Phill Schwartz pok. Alexa Larmeya przez poddanie (dusze zza pleców)
Charlie Gilpin pok. Paula Kaufmana przez poddanie (gilotyna)
Denny Prokopos pok. Dona Stonera przez poddanie (balacha)

35 KOMENTARZE

 1. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 2. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 3. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 4. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 5. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 6. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 7. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał DonaldaCerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda

 8. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 9. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 10. Śmiejcie się ale wedlug mnie Prime Cerrone by porobil Khabiba.

  Donald ma naprawde dobry parter a w stójce tez mialby przewagę bo Khabib ma tylko dagestanski boks

 11. Śmiejcie się ale wedlug mnie Prime Cerrone by porobil Khabiba.

  Donald ma naprawde dobry parter a w stójce tez mialby przewagę bo Khabib ma tylko dagestanski boks

  Khabib tylko tym swoim "degastańskim boksem" lał w stójce Barboze , Conora , Poiriera czy nawet nawsadzał parę strzałów takiemu stójkowiczowi jak Gejczi. Cerrone i tak wyszedłby z myślą z , którą wychodził każdy zawodnik do Nurmy  , że ręce trzeba trzymać nisko więc jego stójka na nic by się nie zdała. Niczyja stójka 29 rywali Nurmy na nic się nie zdała.

 12. Khabib tylko tym swoim "degastańskim boksem" lał w stójce Barboze , Conora , Poiriera czy nawet nawsadzał parę strzałów takiemu stójkowiczowi jak Gejczi. Cerrone i tak wyszedłby z myślą z , którą wychodził każdy zawodnik do Nurmy  , że ręce trzeba trzymać nisko więc jego stójka na nic by się nie zdała. Niczyja stójka 29 rywali Nurmy na nic się nie zdała.

  Masz racje ale Cerrone ma lepszy parter od wyzej wymienionych zawodników

 13. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 14. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 15. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 16. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 17. Khabib tylko tym swoim "degastańskim boksem" lał w stójce Barboze , Conora , Poiriera czy nawet nawsadzał parę strzałów takiemu stójkowiczowi jak Gejczi. Cerrone i tak wyszedłby z myślą z , którą wychodził każdy zawodnik do Nurmy  , że ręce trzeba trzymać nisko więc jego stójka na nic by się nie zdała. Niczyja stójka 29 rywali Nurmy na nic się nie zdała.

  Przecież Conor i Gejczi go robili w stójce, poza tym stójka pod mma to co innego. W samej stójce mogę ci wymienić co najmniej 25 zawodników wagi lekkiej co by go rozjebało. Nawet Don Kasjo by go rozjebał w boskie.

  A co do Cerrone to faktycznie nie musiałby być łatwym rywalem jeśli miałby dobry gameplan ale raczej za latwo go zamknąć na siatce.

 18. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 19. RDA porobił Cerrone jak dzieciaczka w prawdziwej walce  dwa razy. I pomyśleć, że w parterze to Cerrone dwa razy pokonał Rafaela.

 20. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 21. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 22. Cerrone jak dzieciaczka RDA porobił w parterze dwa razy.

  I pomyśleć że to RDA dwa razy pokonał w prawdziwej walce Donalda.

 23. Cerrone jak dzieciaczka RDA porobił w parterze dwa razy.

  I pomyśleć że to RDA pokonał dwa razy w prawdziwej walce Donalda.

 24. Cerron  Jak dzieciaczka  RDA porobił w parterze dwa razy . I pomyśleć że to RDA pokonał dwa razy w prawdziwej walce Donalda

 25. Przecież Conor i Gejczi go robili w stójce, poza tym stójka pod mma to co innego. W samej stójce mogę ci wymienić co najmniej 25 zawodników wagi lekkiej co by go rozjebało. Nawet Don Kasjo by go rozjebał w boskie.

  A co do Cerrone to faktycznie nie musiałby być łatwym rywalem jeśli miałby dobry gameplan ale raczej za latwo go zamknąć na siatce.

  Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 26. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

  Na podstawie tego można pomyśleć, że Gamrot, którego Tonon porobił jak dzieciaczka w parterze, mógłby wygrać w MMA.

 27. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

  Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

 28. Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

  Na podstawie tego można pomyśleć, że Gamrot, którego Tonon porobił jak dzieciaczka w parterze, mógłby wygrać w MMA.

  Cerrone porobił RDA jak dzieciaczka w parterze dwa razy. I pomyśleć , że w prawdziwej walce to RDA dwa razy pokonał Donalda.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.