Weteran wagi ciężkiej – Rakim Cleveland na gali B2 Fighting Series 132 popisał się ciężkim nokautem. Amerykanin odprawił swojego rywala – Kelvina Fitiala wysokim kopnięciem.

Gala B2 Fighting Series w Kentucky dostarczyła lokalnym kibicom wiele rozrywki, a Rakim Cleveland został nowym mistrzem wagi ciężkiej. 'The Boogeyman’ w spektakularny sposób znokautował Kelvina Fitiala i mógł świętować zdobycie pasa. Cleveland przed wyprowadzeniem lewego kopnięcia, starał się uśpić swojego rywala. Kiedy ten całkowicie opuścił ręce i kroczył do przodu, finalnie nadział się na kontrę.

Dla Rakima była to 3 wygrana z rzędu po nieudanym starcie w sezonie 2019 organizacji PFL. Amerykanin w rywalizacji ligi przegrał 4 pojedynki, w tym 3 przed czasem. Wcześniej całkiem nieźle radził sobie w klatce, a przegrywał tylko z dobrymi zawodnikami, jak: Tanner Boser czy Mike Rhodes.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Abe
Abe

Shark Fights
Featherweight

1,136 komentarzy 3,032 polubień

Spoko news, szkoda, że nie było newsa kiedy np. Luque poddał Chiesę.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Hefaner
Hefaner

1

3,779 komentarzy 25,213 polubień

Ściął go tak jak sam Mistrz ściął Michała Kitę. Aż się łezka w oku kręci na samo wspomnienie legendarnego wojownika, najlepszego ciężkiego jakiego kiedykolwiek wydała nasza ziemia, wielkiego Karola "COCO" Bedorfa :jon:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of ODYNIEC
ODYNIEC

EFC Africa
Lightweight

2,838 komentarzy 8,268 polubień

Nokaut jakich wiele, nic specjalnego oprócz tego że w wykonaniu jakiegoś spoconego wieprza czipsożercy

Odpowiedz polub