Oficjalna ceremonia ważenia przed UFC 238, które odbędzie się w ten weekend w Chicago. Fani będą mogli obejrzeć takie starcia jak Henry Cejudo vs. Marlon Moraes, Valentina Shevchenko vs. Jessica Eye, Tony Ferguson vs. Donald Cerrone czy Karolina Kowalkiewicz vs. Alexa Grasso.

11 KOMENTARZE

 1. Cejudo z tym medalem na klacie… :facepalm:

  Z medalem to ladnie dojebal pizdzie uszy i jak jebaniutki syczal gdy stali face to face:lol: kurwa on jest przekomicznie smieszny:lol:

 2. Lysy jest jednak dobrze popierdolony- nie powiedzial wprost ze wygrany z tej walki zawalczy o pas tylko ciagle pierdolil ze moze wydarzyc sie wszystko i nic nie obiecuje:brainoverload: Tony jak wygra to bedzie jego 12 wygrana z rzedu i to z kotami a on sie kurwa zastanawia:burnit: a Lysy czeka tylko na to co zrobi i powie Rudy wtedy Lysy bedzie tanczyl tak jak mu Rudy zagra…

 3. Lysy jest jednak dobrze popierdolony- nie powiedzial wprost ze wygrany z tej walki zawalczy o pas tylko ciagle pierdolil ze moze wydarzyc sie wszystko i nic nie obiecuje:brainoverload: Tony jak wygra to bedzie jego 12 wygrana z rzedu i to z kotami a on sie kurwa zastanawia:burnit: a Lysy czeka tylko na to co zrobi i powie Rudy wtedy Lysy bedzie tanczyl tak jak mu Rudy zagra…

  Przecież już raz powiedział, co o tym myśli, więc nie wiem dlaczego miałby znów zmieniać zdanie:

  https://www.mmarocks.pl/dana-white/dana-white-nigdy-wiecej-zestawie-walki-ferguson-vs-nurmagomedov

  :crazy:

 4. karzeł ciechujo napinka w chuj, wyglądało jak by miał się zesrać

  Gdy El Chuj wbiegał po schodkach serce na ramieniu miałem (żeby sie nie wyjebał, żeby sie nie wyjebał)… Gdy wygra z Donaldem i nie dostanie walki z orłem, bo go łysa spierdolina z rudym żulikiem zrobią w chuja, musimy wtedy co zrobić kurwie, w końcu jest nas ponad 12 tysięcy :bleed:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.