Organizacja UFC nie zwalnia tempa z promocją swojego mistrza Israela Adesanyi. Przed starciem Nigeryjczyka na UFC 259 z Janem Błachowiczem, firma udostępniła jego walkę ostatnią walkę z Paulo Costą na platformie YouTube.

Israel Adesanya obronił tytuł wagi średniej UFC pod koniec września 2020 roku. Brazylijczyk – Paulo Costa przed starciem wydawał się poważnym zagrożeniem dla obecnego mistrza, jednak ten udowodnił swoją klasę. W pierwszej rundzie pojedynku Adesanya zaczął od kilku niskich kopnięć, natomiast Costa spokojnie stał naprzeciwko mistrza, czekając na odpowiedni moment do ataku. Pretendent dążył do zamknięcia rywala pod siatką, ale Israel doskonale pracował na nogach i nie dał się złapać. W kolejnej odsłonie Nigeryjczyk kontynuował taktykę również w kolejnej odsłonie. Israel był nieuchwytny dla Costy, a wykroczna noga Brazylijczyka była już mocno poobijana. W końcu mistrz ruszył odważniej to ataku i po serii ciosów sierpowych Costa upadł na deski, Israel zadał jeszcze kilka ciosów w parterze aż w końcu sędzia ringowy przerwał bój.

6 marca w Las Vegas odbędą się trzy mistrzowskie walki największej organizacji MMA na świecie. Walką wieczoru będzie starcie dwóch aktualnych mistrzów – Israel Adesanya przejdzie z kategorii średniej do półciężkiej żeby tam spróbować zdobyć drugi pas mistrzowski w starciu z Polakiem, Janem Błachowiczem. Poza główną atrakcją wieczoru, fani zobaczą także takie starcia jak: Amanda Nunes – Megan Anderson czy Petr Yan – Aljamain Sterling.

13 KOMENTARZE

 1. Janek niech lepiej blokuje te niskie kopnięcia bo może być ciezko

  Jano niech go goni pod siatkę i wymęczy klinczem najszybciej jak się da, bo skurwol jest tak szybki, że ja nie wiem czy się te loły da blokować. Zablokujesz dwa to Ci wysokim wyskoczy.

  Moim zdaniem brudny boks, dociskać, tłamsić, odbierać smak życia jak sądowe kurwy.

 2. Specjalnie walke bamboo wypuscili w pierwszej kolejnosci – wiadomo dlaczego….

  Janek marketingowo strasznie jest im nie na reke :fingers:

 3. Haha i nie wycięli momentu zruchania w dupsko :tellmemore:

  dali po prostu dali ujecia kamer z najkorzystniejszymi PRowo ujeciami

  ale sie zmahalem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.