Victoria Lee (MMA 1-0-0) udanie zadebiutowała w zawodowym MMA podczas gali ONE Championship: Fists of Fury. 16-latka w drugiej rundzie poddała Sunisę Srisen (MMA 4-2-0).

Victoria to młodsza siostra Angeli (MMA 10-2-0) i Christiana (MMA 14-3-0). Trójka rodzeństwa występować będzie pod szyldem organizacji ONE Championship.

16-latka o podpisaniu kontraktu z azjatycką organizacją poinformowała we wrześniu 2020 roku. Od początku nie ukrywała, że jest to dla niej spełnienie marzeń, a sam właściciel ONE Championship przedstawił ją w następnujący sposób:

„ONE Championship podpisało kontrakt z 16-letnią zawodniczką mieszanych sztuk walki Victorią Lee. Jest on mistrzynią świata IMMAF wśród juniorów w 2019 roku, dwukrotną mistrzynią świata juniorów Pankration oraz mistrzynią stanu Hawaje w zapasach w 2019 roku. Czekajcie, prawie zapomniałem wspomnieć, że Victoria jest również młodszą siostrą mistrzyni ONE w wadze atomowej Angeli Lee oraz mistrza ONE w wadze lekkiej Christiana Lee! Będzie ona rywalizować w niezwykle obsadzonej wadze atomowej. Dla mnie, Victoria jest bez wątpienia najbardziej obiecującą zawodniczką na świecie bez podziału na kategorie wagowe.”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.