Znajomi ze szkoły zgotowali niezwykłe powitanie Tadhgowi O’Donnellowi po zdobyciu złotego medalu na mistrzostwach Europy juniorów w boksie.

Reprezentant Irlandii zwyciężył mistrzostwo w kategorii do 66 kilogramów. W finale O’Donnell pokonał reprezentanta naszego kraju, Fabiana Ubrańskiego. Irlandczyk na kartach punktowych wszystkich pięciu sędziów zwyciężył 30-27.

Tadhg O’Donnell pewnie zwyciężał od początku turnieju do końca. W ostatnich pięciu pojedynkach nie przegrał ani jednej rundy, w pełni kontrolując i dominując nad swoimi rywalami.

Szkoła Temple Carrig w Greystones powitała młodego mistrza w niesamowity sposób. Wszyscy uczniowie powitali Irlandczyka brawami.