W najnowszym filmie na kanale WATAHA – Krulestwo, Sylwester Wardęga zdradził szczegóły gali FAME MMA 10. Znany youtuber i uczestnik marcowego wydarzenia FAME MMA 9 wymienił zestawienia, które będą miały miejsce podczas kolejnej edycji.

Pierwszym starciem wymienionym przez Wardęgę jest walka na zasadach MMA pomiędzy Piotrem Pająkiem a Gamou Fallem. Pająk w pierwszej walce pod szyldem FAME MMA przegrał z Alanem Kwiecińskim na zasadach kickboxingu. Fall natomiast udanie zadebiutował w klatce tej organizacji poddając Macieja Szewczyka.

Drugim pojedynkiem wskazanym przez znanego youtubera jest starcie Michała Gały z Mikołajem Śmieszkiem. Obaj wystąpili w programie Top Model w telewizji TVN.

W karcie walk zaplanowana również starcie Amadeusza „Ferrariego” Roślika. Do obrony tytułu mistrzowskiego w wadze półśredniej stanie natomiast Dawid Malczyński. Ich rywale nie są jednak na ten moment znani.

Niewykluczone, że na FAME MMA 10 pojawią się również walki Marta Linkiewicz vs zwyciężczyni starcia „Zusje” kontra Kamila Wybrańczyk oraz Piotr Piechowiak vs zwycięzca pojedynku „Popek” vs „Kizo”. Wszystko zależy jednak od wydarzeń na gali FAME MMA 9.

Walką wieczoru ma być starcie Kasjusza Życińskiego z Normanem Parke’iem. Były pretendent do tytułu mistrzowskiego KSW w wadze lekkiej od kilku dni informuje o przyjeździe do Polski oraz ogłoszeniu jego najbliższego pojedynku, co łączy się z poinformowaniem o przeciwniku „Don Kasjo” na niedzielnej konferencji prasowej.

Szczegóły możecie zobaczyć na filmie Sylwestra Wardęgi poniżej:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.