Kilka dni temu pisaliśmy, że policja odnalazła ciało kobiety pasującej do opisu zaginionej córki zawodnika UFC Walta Harrisa. Dziś wiemy już, że nie ma wątpliwości, iż zwłoki należały do Aniah Blanchard. Tę tragiczną wiadomość potwierdziła policja w Auburn, która w oświadczeniu napisała:

Z przykrością informujemy, że departament kryminalistyki w Alabamie zidentyfikował zwłoki jako te należące do Aniah Haley Blanchard.

28 listopada 2019

Po tej tragicznej wiadomości, Walt Harris napisał pożegnalne słowa do córki na swoim koncie na Instagramie:

Moja kochana córeczko… chcę ci podziękować za to, że dzięki tobie moje życie zmieniło się na lepsze. Że nauczyłaś mnie jak być lepszym tatą i mężczyzną. Byłaś moją największą fanką, bez względu na to czy wygrywałem, przegrywałem czy remisowałem. Zawsze wiedziałaś co powiedzieć by na mojej twarzy zagościł uśmiech i zawsze umiałaś mnie pocieszyć gdy chciałem się poddać. Byłaś światłem w moim świecie, w tak wielu aspektach. Ból po twojej stracie jest niewyobrażalny… Wiem, że chciałabyś abym pozostał silny, ale ciężkie, to naprawdę ciężkie zadanie. Jednak znajdę drogę, obiecuję ci to. Obecnie nic nie ma sensu i jestem zagubiony. Chciałbym cię z powrotem. Mam nadzieję, że byłaś ze mnie dumna. Pójdę dalej, ale teraz tato potrzebuje trochę czasu. Kocham cię tak bardzo. Opiekuj się nami tak jak to robiłaś zawsze. Potrzebujemy cię teraz bardziej niż kiedykolwiek. Mój malutki, silny tygrysek jest teraz aniołkiem. Kocham cię i będę kochać już zawsze.

1 listopada 2019 – historia zaginięcia

Walt na początku listopada zrezygnował z udziału w walce wieczoru gali UFC na ESPN 7 przeciwko Alistairowi Overeemowi, a powodem wycofania się było właśnie zaginięcie jego przybranej córki, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach w Auburn w Alabamie. Od tego czasu zawodnik nie ustawał w publicznych apelach proszących o informacje w tej sprawie.

Krótko po zgłoszeniu zaginięcia, lokalna policja Auburn ujawniła, że znalazła w aucie dziewczyny ślady mogące oznaczać, że Blanchard została skrzywdzona. Te informacje spowodowały dodatkową mobilizację w środowisku MMA. Jon Jones, Ali Abdelaziz oraz Dana White przeznaczyli po 25 000 dolarów na nagrodę za informację mogące doprowadzić do odnalezienia Aniah Blanchard. Zebrano ponad 100 000 dolarów.

Policja ma trzech podejrzanych, a sprawa wyjaśnienia co dokładnie stało się z Aniah, jest cały czas w toku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.