Walka Teofimo Lopeza z George Kambososem Jr została przełożona z powodu pozytywnego wyniku testu na COVID-19 po stronie mistrza wagi lekkiej.

Grupa promotorska Triller poinformowała, że mistrz wagi lekkiej Teofimo Lopez nie zostanie dopuszczony do walki z George Kambososem Jr, test Amerykanina na COVID-19 wrócił z pozytywnym wynikiem. W związku z tym pojedynek Lopez — Kambosos zostaje przełożony na 14 sierpnia.

W ostatnich dniach mogłoby się wydawać, że Teofimo nie ma problemów z chorobą. Do sieci ciągle trafiają nagrania z przygotowań do walki mistrza wagi lekkiej. Niestety, dobrą formę będzie musiał utrzymać o kilka tygodni dłużej, zanim zaprezentuje ją na ringu.

Teofimo Lopez sławę zyskał dzięki wspaniałemu występowi przeciwko Vasiliyemu Lomachenko. Amerykanin nie dał szans Ukraińcowi na pełnym dystansie i stał się niekwestionowanym mistrzem świata kategorii lekkiej. Co prawda, nie chciał on dać rewanżu byłemu czempionowi, ponieważ ten sam nie zawarł w kontrakcie klauzuli rewanżowej. Tym sposobem zaczął negocjować pojedynki z innymi rywalami i padło na George Kambososa.

Teraz, Kambosos jest ciężkim wyzwaniem. George to niezwykle utalentowany pięściarz. W ostatniej walce pokonał Lee Selby’ego i utorował sobie drogę do mistrzostwa. Tego zawodnika szczególnie cechuje wytrzymałość oraz świetna kondycja. Swoje walki toczy z odwrotnej pozycji, jednak w starciu z Lopezem będzie underdogiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,172 komentarzy 3,276 polubień

Walka Teofimo Lopeza z George Kambososem Jr została przełożona z powodu pozytywnego wyniku testu na COVID-19 po stronie mistrza wagi lekkiej. Grupa promotorska Triller poinformowała, że mistrz wagi lekkiej Teofimo Lopez nie zostanie dopuszczony do walki z George Kambososem Jr, test Amerykanina na COVID-19 wrócił z pozytywnym wynikiem. W związku z tym pojedynek Lopez — Kambosos zostaje przełożony na 14 sierpnia. W ostatnich dniach mogłoby się wydawać, że Teofimo nie ma problemów […]

Odpowiedz polub

click to expand...