Ostatnia walka Oskara Piechoty w oktagonie UFC oficjalnie została uznana za nieodbytą. Jak informowaliśmy jakiś czas temu, Polak nie został zwolniony z organizacji po ostatniej przegranej. Zawodnik przegrał trzeci pojedynek z rzędu, lecz w ostatnim starciu jego rywal był na dopingu.

Marc-Andre Barriault został złapany przez USADA na niedozwolonej substancji, ostarynie. Wczoraj Komisja Sportowa w Nevadzie oficjalnie zmieniła wynik tego starcia na „no-contest”. Kanadyjczyk będzie musiał też zapłacić grzywnę o wysokości 2100$. 30-letni Barriault będzie mógł wrócić do klatki UFC 20 marca 2021 roku. Wtedy skończy się jego zawieszenie.

Oskar Piechota (11-3-1, 1 NC MMA) trafił do organizacji UFC w roku 2017 mając na koncie 10 pojedynków i żadnej przegranej. W amerykańskiej organizacji wygrał w ładnym stylu dwa pierwsze pojedynki. Potem jednak przyszedł trudniejszy czas dla Polaka i cztery przegrane z rzędu – wszystkie zakończone przed czasem. Nie wiadomo kiedy „Imadło” miałby wrócić do klatki „Ultimate Fighting Championship”.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.