Według informacji, jaką podał Brendan Allen (MMA 15-3) za pośrednictwem mediów społecznościowych, jego dzisiejszy pojedynek z Ianem Heinischem (MMA 14-3) zostaje anulowany na kilka godzin przed rozpoczęciem wydarzenia, które odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas. Przyczyną jest wykrycie koronawirusa w organizmie popularnego „Huragana”.

DZISIEJSZA WALKA SIĘ NIE ODBĘDZIE! U rywal wykryto obecność COVID, więc pracujemy nad dostaniem kogoś innego w przyszłym roku. Dziękuję wszystkim, którzy mi z tym pomogli. Jestem bardzo załamany, chcę teraz po prostu wrócić do domu.

Zaledwie 24–letni Allen, który coraz bardziej puka do drzwi rankingu kategorii średniej, jest obecnie na fali siedmiu zwycięstw z rzędu. Reprezentant Roufusport MMA Academy ostatni raz w oktagonie był widziany pod koniec czerwca bieżącego roku, kiedy to pokonał Kyle’a Daukausa przez jednogłośną decyzję sędziów.

Z kolei Heinisch do swojego ostatniego starcia przystępował po dwóch porażkach z rzędu, aczkolwiek udało mu się przełamać tę niechlubną passę błyskawicznie nokautując Geralda Meerschaerta na początku czerwca. Mieszkaniec Kolorado jest aktualnie sklasyfikowany na piętnastej pozycji we wspomnianym już wcześniej rankingu.

Warto również zaznaczyć, że jest to drugi raz, kiedy nie dojdzie do pojedynku obu zawodników. Pierwotnie mieli oni skrzyżować ze sobą rękawice 27 czerwca, ale Heinisch musiał wycofać się z tego występu ze względu na odniesioną kontuzję.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.