W obecnej chwili organizacja gal MMA, jak i innych wydarzeń sportowych stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Najprawdopodobniej, aby wrócić jak najszybciej do zestawień zawodników, trzeba będzie pomyśleć nad organizacją gal w studiu telewizyjnym. Taki właśnie plan ma – Paweł Jóźwiak, prezes organizacji FEN.

W dzisiejszym programie prowadzonym przez Pawła WyrobkaW Narożniku, dowiemy się, w jaki sposób głównodowodzący zamierza doprowadzić do wydarzenia za zamkniętymi drzwiami. W ostatnim czasie Paweł Jóźwiak za pomocą Twittera oznajmił, że szykuje świetną kartę walk i już niebawem będzie mógł podać datę gali. W tym wypadku zapraszamy na rozmowę na żywo na naszym kanale YouTube od 20:00 w celu poznania szczegółów.

Dodajmy, że kolejna odsłona Fight Exclusive Night po raz pierwszy znajdzie się w płatnym systemie PPV. Wiele fanów twierdzi jednak, że ciężko będzie osiągnąć dobry wynik sprzedaży w przypadku FEN, gdyż nie są oni nastawieni na głośne starcia celebrytów, lecz skupiają się na aspekcie czysto sportowym. Sam prezes uważa, że ich marka była budowana od lat i nie obawia się słabej sprzedaży, nawet kiedy nie zatrudnia znanych nazwisk z telewizji. W nawiązaniu do naszego wywiadu najprawdopodobniej dowiemy się więcej o cenie transmisji oraz platformie, na której zobaczymy przekaz telewizyjny.

Poniżej znajduje się lista całej serii programu W Narożniku:

1. Rafał Kijańczuk, Szymon Dusza, Kamil Oniszczuk
2. Filip Wolański, Piotr Strus, Bartosz Leśko
3. Sebastian Przybysz, Daniel Skibiński, Artur ”Kornik” Sowiński
4. Marian Ziółkowski, Paweł Kiełek
5. Marcin Held, Roman Szymański
6. Grzegorz Szulakowski, Marcin Wrzosek
7. Martin Lewandowski
8. Andrzej Grzebyk i jego menedżer – Artur Gwóźdź
9. Paweł Jóźwiak
10. Wojsław Rysiewski
11. Artur Ostaszewski – Shocker MMA
12. Mistrz olimpijski – Damian Janikowski
13. Właściciel organizacji GROMDA – Mariusz Grabowski
14. Daniel Rutkowski – mistrz organizacji FEN oraz Babilon MMA
15. Maciej Kazieczko o KSW oraz Marcin Held i jego ciężka sytuacja w PFL
16. Jan Błachowicz o swojej przyszłości w UFC

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.