W obecnej chwili organizacja gal MMA, jak i innych wydarzeń sportowych stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Najprawdopodobniej, aby wrócić jak najszybciej do zestawień zawodników, trzeba będzie pomyśleć nad organizacją gal w studiu telewizyjnym. Taki właśnie plan ma – Paweł Jóźwiak, prezes organizacji FEN.

W dzisiejszym programie prowadzonym przez Pawła WyrobkaW Narożniku, dowiemy się, w jaki sposób głównodowodzący zamierza doprowadzić do wydarzenia za zamkniętymi drzwiami. W ostatnim czasie Paweł Jóźwiak za pomocą Twittera oznajmił, że szykuje świetną kartę walk i już niebawem będzie mógł podać datę gali. W tym wypadku zapraszamy na rozmowę na żywo na naszym kanale YouTube od 20:00 w celu poznania szczegółów.

Dodajmy, że kolejna odsłona Fight Exclusive Night po raz pierwszy znajdzie się w płatnym systemie PPV. Wiele fanów twierdzi jednak, że ciężko będzie osiągnąć dobry wynik sprzedaży w przypadku FEN, gdyż nie są oni nastawieni na głośne starcia celebrytów, lecz skupiają się na aspekcie czysto sportowym. Sam prezes uważa, że ich marka była budowana od lat i nie obawia się słabej sprzedaży, nawet kiedy nie zatrudnia znanych nazwisk z telewizji. W nawiązaniu do naszego wywiadu najprawdopodobniej dowiemy się więcej o cenie transmisji oraz platformie, na której zobaczymy przekaz telewizyjny.

Poniżej znajduje się lista całej serii programu W Narożniku:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.