Organizacja naszych południowych sąsiadów ogłosiła, że na gali OKTAGON 20, która odbędzie się 30 grudnia bieżącego roku, dojdzie do niezwykle ciekawie zapowiadającego się pojedynku mistrzowskiego w kategorii średniej pomiędzy Karlosem Vemolą (MMA 29-6) i Alexem Lohore (MMA 19-5).

Popularny „Terminator” to bezsprzeczny weteran oraz ikona mieszanych sztuk walki w Czechach. 35–latek jest obecnie na fali dwóch zwycięstw z rzędu. Ostatni pojedynek stoczył na początku tego miesiąca, kiedy to już w pierwszej rundzie pokonał Vaclava Mikulaska przez poddanie. Analogicznie dla byłego zawodnika UFC będzie to drugi występ w przeciągu niecałych czterech tygodni.

Z kolei reprezentant Francji aktualnie przeplata zwycięstwa z porażkami. W czasie sześcioletniej zawodowej kariery toczył pojedynki między innymi dla takich organizacji jak Bellator, BAMMA (pretendent do tytułu) czy Cage Warriors (pretendent do tytułu). Ostatni raz w oktagonie był widziany na lutowym wydarzeniu Probellum w Dubaju, gdzie rozprawił się z Andersonem Goncalvesem.

Poniżej możemy zobaczyć pierwszą zapowiedź wideo tego starcia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.