Vasyl Lomachenko w końcu powróci do ringu. Ukrainiec między linami pojawi się 26 czerwca i zmierzy się z Masayoshim Nakatanim.

26 czerwca w Las Vegas dojdzie do potyczki Vasyla Lomachenko z Masayoshim Nakatanim, który pochodzi z Japonii. Były mistrz wagi lekkiej będzie musiał zmierzyć się z rywalem, który dysponuje znacznie lepszymi warunkami fizycznymi.

Nakatani to solidny pięściarz, który na ringu zawodowym przegrywał tylko z Teofimo Lopezem. Do jego największych osiągnięć należy zwycięstwo nad Felixem Verdejo i to właśnie ta walka zagwarantowała mu duże starcie z Vasylem. Co prawda Japończyk liczył na rewanż z Teofimo Lopezem w celu zdobycia pasów mistrzowskich, jednak ten wybrał starcie z George Kambososem.

Dla Vasyla Lomachenko będzie to wyczekiwany powrót po utracie mistrzostwa wagi lekkiej. Ukrainiec to były mistrz trzech kategorii wagowych, który nieoczekiwanie przegrał z Lopezem. Wcześniej pięściarz ten uważany był za jednego z najlepszych zawodników na świecie bez podziału na kategorie wagowe i z pewnością nadal jest wysoko notowany w rankingu mimo porażki.

W stawce zbliżającego się starcia nie zostanie przyznany żaden pas mistrzowski.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.