Utalentowany, 22-letni Japończyk, Tatsuro Taira, wróci do oktagonu największej organizacji MMA na świecie na lutowej gali UFC. Mówi się, że wydarzenie odbędzie się w Seulu w Korei Południowej. Rywalem niepokonanego Tairy ma być Jesus Santos Aguilar. Do pojedynku w kategorii muszej dojdzie 4 lutego.

Taira (12-0 MMA) ma na swoim koncie 2 walki w oktagonie UFC, które oczywiście wygrał. W ostatnim pojedynku w październiku tego roku pokonał CJ Vergarę przez poddanie w drugiej rundzie pojedynku. 22-latek wierzy, że jest tylko kilka wygranych walk od starcia o pas mistrzowski UFC.

Aguilar (8-1 MMA) zadebiutuje w oktagonie UFC po tym jak zdobył kontrakt na jednej z gal DWCS. Zawodnik przez poddanie wygrał z Erissonem Ferreirą w sierpniu tego roku i dostał się do największej organizacji MMA na świecie. 6 z 8 wygranych w karierze zdobywał właśnie przez poddania.

Tak obecnie wygląda rozpiska lutowej gali UFC:

  • Devin Clark vs Da Un Jung
  • Mandy Bohm vs Ji Yeon Kim
  • Adam Fugitt vs Yusaku Kinoshita
  • Jesus Santos Aguilar vs Tatsuro Taira

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Raven

M-1 Global
Lightweight

3,690 komentarzy 12,256 polubień

Aguilar byłby idealnym marketingowo rywalem dla Makhacheva (nawet pomijając, że to inne kategorie wagowe). "Islam vs. Jesus"... Przecież to sprzedałoby się samo:muttley:

Odpowiedz 4 polubień

anonim_zks

Oplot Challenge
Light Heavyweight

152 komentarzy 50 polubień

Aguilar byłby idealnym marketingowo rywalem dla Makhacheva (nawet pomijając, że to inne kategorie wagowe). "Islam vs. Jesus"... Przecież to sprzedałoby się samo:muttley:

To już lepszy w takim wypadku byłby Adesanya :fjedzia:

Odpowiedz polub

Navio2.0

BAMMA
Heavyweight

1,047 komentarzy 1,363 polubień

Dawno nikt z Japonii nie przybył do UFC. Ciekawe co skośny pokaże.

Odpowiedz polub