Tatiana Suarez udanie wróciła do oktagonu UFC po wieloletniej przerwie od startów. Niepokonana 32-latka ostatni raz w klatce MMA wystąpiła w czerwcu 2019 roku, kiedy to pokonała Ninę Nunes. Suarez na UFC Vegas 70 dzisiejszej nocy pokonała przez duszenie gilotynowe Montana De La Rosę przez duszenie gilotynowe, co możecie zobaczyć poniżej.

Suarez (9-0 MMA) uważana jest za jedną z najbardziej utalentowanych zawodniczek na całym świecie. 32-latka nie walczyła przez wiele lat przez liczne, poważne kontuzje. Triumfatorka 23. edycji programu TUF 6 z 9 pojedynków wygrywała przez skończenia przed czasem. Pojedynek z De La Rosą odbył się w limicie kategorii muszej, ale ostatecznie Suarez chce występować w kategorii słomkowej i zostać tam mistrzynią – obecną posiadaczką tytułu mistrzowskiego jest Weili Zhang. Co ciekawe, ma ona na swoim koncie także wygraną z inną byłą mistrzynią, Carlą Esparzą, którą pokonała przez TKO we wrześniu 2018 roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Genialny Żółw
Genialny Żółw

Roshi

32,087 komentarzy 109,098 polubień

Jak nie przepadam za cukiniami tak trzeba przyznac ze ladnie skrecala przeciwniczke

Odpowiedz polub

Avatar of Raven
Raven

KSW
Light Heavyweight

5,799 komentarzy 22,624 polubień

Jak nie przepadam za cukiniami tak trzeba przyznac ze ladnie skrecala przeciwniczke

No właśnie nie bardzo. Widać było rdzę jak włosach Conora. Całą pierwszą rundę męczyła się, nie mogąc sprowadzić, przez co było wąchanie piczki pod siatką, jak na lesbijskim porno. Dopiero w drugiej zaczęła łapać wiatr w żagle, a rywalkę dostała przecież typowo na przemiał. Ciekawe, czy odnajdzie formę, bo tutaj była jak dla mnie sporo poniżej oczekiwań (zwłaszcza pod kątem swoich firmowych zapasów), zwłaszcza na tle rywalki, po której miała się przejechać.

Odpowiedz polub