Za nami kolejna gala UFC w centrum Apex w Las Vegas. Dana White tradycyjnie, jak po każdej gali rozdał bonusy w wysokości $50,000. Poniżej znajduje się pełna lista zawodników, którzy wzbogacili się o dodatkową premię.

Występ wieczoru: Alexander Hernandez

Po powrocie do rywalizacji Alexander popisał się nokautem w pierwszej rundzie na Chrisie Gruetzemacherze. Walka trwała nieco ponad półtorej minuty.

Występ wieczoru: Kevin Holland

Kevin nieco zadziwił kibiców podczas sobotniej walki. Rzucił on Charliem Ontiverosem o matę, ale nie wydawało się, żeby rywal był znokautowany. Po chwili sędzia zauważył, że Charlie jest w innym świecie i przerwał pojedynek.

Występ wieczoru: Miles Johns

Miles spektakularnie rozprawił się z Kevinem Natividadem jednym ciosem w trzeciej rundzie. Johns wychodząc do trzeciej odsłony, znacznie przeważał na kartach punktowych, ale one nie były potrzebne. W bliskim klinczu zawodnik wykluczył ręce swojemu przeciwnikowi i wyprowadził cios podbródkowy, który zapewnił mu wygraną przed czasem.

Występ wieczoru: Adrian Yanez

Victor Rodriguez musiał uznać wyższość znacznie lepszego Adriana Yaneza. Przegrany z tej walki ciągle uciekał po oktagonie, opuszczał ręce i był w rozsypce od samego początku. W końcu Yanez wykorzystał moment, kiedy jego rywal opuścił gardę i zaczął uciekać od siatki — wtedy wystrzelił wysokim kopnięciem i było po wszystkim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.