Nate Diaz po długiej przerwie od startów w oktagonie UFC ma wrócić do rywalizacji 17 sierpnia w pojedynku z byłym mistrzem kategorii lekkiej, Anthonym Pettisem, na UFC 241. Organizacja postanowiła stworzyć krótki materiał promujący powrót zawodnika do klatki MMA, lecz ten nie do końca zgodził się z podejściem działu marketingowegu UFC.

Nigdy nigdzie nie odszedłem…

Ostatni raz Diaz w klatce UFC widziany był podczas UFC 202, w sierpniu 2016 roku, kiedy to przegrał przez decyzję sędziowską z Conorem McGregorem. Młodszy z popularnych braci jest absolutnym weteranem oktagonu – walczy on dla organizacji od 2007 roku. Z Pettisem, byłym posiadaczem tytułu mistrzowskiego w kategorii do 70 kilogramów, zmierzy się on w dywizji do 77 kilogramów.

29 KOMENTARZE

 1. Ale z nich pedały, że w takich highlightach nie umieścili niczego z jego najsłynniejszego zwycięstwa.

  Bo to było najłatwiejsze zwycięstwo, może dlatego :fjedzia:

 2. Taki Natural jak Nate nie musi być w treningu, a i tak będzie groźny dla Showtime.

  Czekam na widowiskową walkę.

 3. Ale z nich pedały, że w takich highlightach nie umieścili niczego z jego najsłynniejszego zwycięstwa.

  Przeca było coś z walki Kałbojem

 4. 3 lata to dluga przerwa, ale caly czas w treningu to może będzie dobrze, oby

  Z drugiej strony Przez te 3 lata pewnie zjarał więcej blantów niż ty i ja razem przez całe życie. I nikt nie da ręki przeciwko bo by kurwa nie miał ręki :mamed:

 5. Z drugiej strony Przez te 3 lata pewnie zjarał więcej blantów niż ty i ja razem przez całe życie. I nikt nie da ręki przeciwko bo by kurwa nie miał ręki :mamed:

  Chyba Ty :dont_be_scared:::snoopd::

 6. diazy sa nieprzewidywalne, w klatce i poza nia, swietny boks, ale latwo mozna ich stlamsic zapasy czy lowkingi, ale znokautowac ni huja, pamietam jak nate przyjal kopniecie czysto na leb jak z kija od josha a i tak jebany nie padl, tylko musial go dobijac na ziemii. Na pewno kondycja czy boks mu nie spadly, psycha tez nie, bo nie ma mozgu. Jak dla mnie diaz faworytem.

 7. Na pewno kondycja czy boks mu nie spadly, psycha tez nie, bo nie ma mozgu.

  :razz:utinlaugh:

  Ja liczę, że Pettis drugi raz mnie zaskoczy. #teamantek

 8. Z drugiej strony Przez te 3 lata pewnie zjarał więcej blantów niż ty i ja razem przez całe życie. I nikt nie da ręki przeciwko bo by kurwa nie miał ręki :mamed:

  bez przesady

 9. kondycja czy boks mu nie spadly, psycha tez nie, bo nie ma mozgu

  Jestem całkowicie #teamDiaz ale tym to mnie rozbawiles że aż ci lajka dam

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.