UFC nie zamierza zwlekać i planuje rewanż dwóch czołowych zawodników kategorii muszej organizacji. Na UFC 256 fani mogli zobaczyć niesamowite widowisko w wykonaniu mistrza dywizji, Deivesona Figueiredo i pretendenta Brandona Moreno. Po 5 rundach sędziowie nie byli w stanie stwierdzić kto jest zwycięzcą – ogłoszono większościowy remis. Prezydent UFC na konferencji prasowej po gali wyznał, że chcą zestawić natychmiastowy rewanż obu panów.

Musimy dać tym gościom trochę odpocząć, ale na pewno chcemy doprowadzić do rewanżu. To kolejna fajna walka, której fani mogą oczekiwać w 2021 roku. Myślałem, że Figueiredo wygrywa, ale po odjęciu punktu wszystko się zmieniło. Moreno był silniejszy w kolejnych rundach, wygrał też rundę, kiedy mistrzowi odjęto punkt. To był punkt zwrotny tego starcia.

Dla Deivesona Figueiredo (20-1-1 MMA) była to druga obrona tytułu w kategorii muszej. Brazylijczyk wywalczył pas mistrzowski w lipcu tego roku, kiedy to poddał Josepha Benavideza. Figueiredo powrócił do oktagonu po zaledwie trzech tygodniach przerwy. 21 listopada pokonał Alexa Pereza w walce wieczoru UFC 255. Moreno (18-5-2 MMA) również walczył na UFC 255 – wygrał wtedy z Brandonem Royvalem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.