Dana White planuje wrócić do organizacji gal z udziałem kibiców już latem tego roku. Na konferencji prasowej po UFC 258, dziennikarze rozmawiali na ten temat z prezydentem największej organizacji MMA na świecie.

Podczas dyskusji, reporterzy wspomnieli o drużynie hokejowej Las Vegas Golden Knights, która zamierza organizować wydarzenia z udziałem fanów w T-Mobile Arena już w marcu. White wyznał, że również planuje powrót kibiców i nie zamierza zgadzać się na gale z częściowym zapełnieniem hali.

Też mam takie plany! Nie będę jednak robił żadnych procentów wypełnienia. Chcę sprzedać całą halę. W UFC Apex jest nam za dobrze. Podoba mi się tu. Powiedziałem to już na ESPN. Jestem bardzo optymistyczny jeśli chodzi o organizacje gal z udziałem kibiców już latem tego roku. Będziemy to robić tutaj albo na Florydzie.

W związku z pandemią koronawirusa „Ultimate Fighting Championship” nadal organizuje  gale bez udziału publiczności. Z jednej strony marka traci na tym z powodu braku wpływów z biletów, z drugiej strony samo wydarzenie ma zupełnie inną atmosferę. Po gali UFC 249, która była pierwszą po przerwie, szef UFC, Dana White, powiedział, że bardzo brakowało mu widzów na hali.

Ostatnio UFC zorganizowało galę na „Fight Island”, w której brało udział kilka tysięcy kibiców. W walce wieczoru gali UFC 257 wystąpiła największa gwiazda MMA na świecie, Conor McGregor, który zmierzył się drugi raz z Dustinem Poirierem. „The Diamond” z powodzeniem zrewanżował mu się za porażkę sprzed lat i teraz bilans ich walk wynosi 1-1. Biorąc pod uwagę to, że organizacja zainteresowana jest trylogią, możliwe, że trzecie starcie obu panów odbędzie się już przy komplecie widzów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.