Małymi krokami zbliża się gala UFC 300. Z tej okazji amerykańska organizacja postanowiła przypomnieć pierwsze trzycyfrowe jubileuszowe wydarzenie w historii.

Gala UFC 300 odbędzie się 13 kwietnia w obiekcie T-Mobile Arena w Las Vegas. Wydarzenie uświetni rywalizacja o pas kategorii półciężkiej. Alex Pereira stanie do pierwszej obrony tytułu przeciwko byłemu mistrzowi w osobie Jamahala Hilla. Podczas gali dojdzie też m.in. do walki o pas BMF (największego sku*****na) z udziałem Justina Geathje oraz Maxa Hollowaya.

Organizacja UFC z okazji nadchodzącej gali postanowiła przypomnieć pierwsze trzycyfrowe jubileuszowe wydarzenie. 11 lipca 2009 w Las Vegas w obiekcie Mandalay Bay Events Center odbyło się wydarzenie UFC 100. W walce wieczoru pas wagi ciężkiej obronił Brock Lesnar, który pokonał Franka Mira przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Poniżej nagranie całej gali UFC 100.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

15 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,663 komentarzy 57,916 polubień

Miller walczył na 100 i teraz na 300 zawalczy
Szalone
Dinozaur :conorsalute:

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of messifc
messifc

PRIDE FC
Lightweight

6,431 komentarzy 13,146 polubień

Od 100 zacząłem się interesować MMA. Ile to już czasu minęło :frankapprove:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Championship

29,302 komentarzy 47,931 polubień

Miller walczył na 100 i teraz na 300 zawalczy
Szalone
Dinozaur :conorsalute:

I jeszcze żywy nie żaden skamieniały, bo z ostatnich walk to ma aż 5 wygranych, wszystkie przed czasem (3 KO, 2 SUB) i tylko 1 porażkę na pkt :bye: :lol: :frankapprove:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Championship

29,302 komentarzy 47,931 polubień

Od 100 zacząłem się interesować MMA. Ile to już czasu minęło :frankapprove:

lipiec 2009 r...
Bones (miał rekord 8-0 mma) i walczył w prelimsach...
:jon:
przed Miller'em (13-2 mma) a w KSW Pudzian dopiero za 5 miesięcy miał zacząć gotować swój kamień... :lol:
:pudziaonicbyniedao:

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Mógł Łysy Mira z Lesnarem zestawić w graplingu.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Championship

29,302 komentarzy 47,931 polubień

Mógł Łysy Mira z Lesnarem zestawić w graplingu.

Takie rzeczy tylko na KSW Epic... a nie w UFC
:danaillegal:
które jest w d... :lol:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of KaczFC
KaczFC

ONE FC
Heavyweight

2,587 komentarzy 2,950 polubień

Od 100 zacząłem się interesować MMA. Ile to już czasu minęło :frankapprove:

Tak jak i ja. Zanim trafiłem tutaj, błądziłem na ufc.pl - którego już nie ma, potem fight24 i teraz cohones.
Kiedyś to byli czasy, teraz to ni ma

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Siwy25_1
Siwy25_1

UFC
Light Heavyweight

14,346 komentarzy 110,813 polubień

Od 100 zacząłem się interesować MMA. Ile to już czasu minęło :frankapprove:

Chyba pierwsze ufc które widziałem.
:arielcry:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Arczi1990
Arczi1990

Bellator
Light Heavyweight

4,635 komentarzy 9,741 polubień

Ajjjj pamiętna pierwsza jubileuszowka. Jak dobrze pamiętam to od UFC 52 z Lidellem na rozkładówce zacząłem swoją przygodę z UFC i jak doszło do tej setnej to pomyślałem, że czuję jakbym już wieki w tym siedział. Teraz 300 na horyzoncie, a ja dalej się zastanawiam jak Sal D’Amato może być tak chujowym sędzia.

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

Vale Tudo
Open

22,693 komentarzy 93,922 polubień

Ja zacząłem przygodę z MMA od... gry UFC z 2000 roku na konsoli Dreamcast.

Poprosiłem starszego kumpla by mi pożyczyl jakiś wrestling na Dreamcasta, on mi przyniosł UFC i łojezu ileśmy w to pizgali.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of ninja
ninja

Vale Tudo
Championship

25,621 komentarzy 82,329 polubień

Ja zacząłem przygodę z MMA od... gry UFC z 2000 roku na konsoli Dreamcast.

Poprosiłem starszego kumpla by mi pożyczyl jakiś wrestling na Dreamcasta, on mi przyniosł UFC i łojezu ileśmy w to pizgali.

Ja jak zobaczyłem pierwszy HL Fedora i tego ukraińca co napierdalał jak popierdolony Vowczanczyna, również rok około 2000 na 1 roku studiów.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Patrosixxx
Patrosixxx

UFC
Heavyweight

18,545 komentarzy 35,834 polubień

Ja zacząłem przygodę z MMA od... gry UFC z 2000 roku na konsoli Dreamcast.

Poprosiłem starszego kumpla by mi pożyczyl jakiś wrestling na Dreamcasta, on mi przyniosł UFC i łojezu ileśmy w to pizgali.

Też w to grałem na Dreamcascie. Ojjj dawno dawno temu

Odpowiedz polub

Avatar of Balaszka
Balaszka

Jungle Fight
Featherweight

252 komentarzy 444 polubień

Miller walczył na 100 i teraz na 300 zawalczy
Szalone
Dinozaur :conorsalute:

I jeszcze na 200 walczyl

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,663 komentarzy 57,916 polubień

I jeszcze na 200 walczyl

A nie na 201?

No to fest

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,663 komentarzy 57,916 polubień

A nie na 201?

No to fest

Walczył na 200 sprawdziłem ale jaja
Xd

Odpowiedz 1 Like