Mike Tyson od pewnego czasu zapowiada, że ponownie wróci na ring w lutym przyszłego roku. Wśród głównych kandydatów na jego rywala wymienia się Logana Paula. Jak się teraz okazuje, legendarny pięściarz faktycznie za kilka miesięcy ma skrzyżować rękawice z celebrytą. O wszystkim poinformował ostatnio w mediach społecznościowych prowadzący popularnego programu Drama Alert.

„Żelazny Mike” stosunkowo niedawno powrócił między liny po kilkunastu latach przerwy. W listopadzie ubiegłego roku pokonał Roya Jonesa Juniora przez decyzję sędziów w formule pokazowej i w dalszym ciągu zamierza rywalizować.

Natomiast starszy z braci Paul, którego wyróżnia wyjątkowy styl prowadzenia trash-talku oraz promocji, dotychczas ma za sobą jedno przegrane starcie na zawodowym ringu. Na początku czerwca stoczył walkę pokazową z uznawanym przez wielu za najlepszego boksera w historii, Floydem Mayweatherem Juniorem. Bój zakończył się na pełnym dystansie. Oficjalnego zwycięzcy nie wyłoniono, tak jak wcześniej zapowiadano. To wydarzenie było ogromnym sukcesem pod względem biznesowym.

Na chwilę obecną żadna ze stron nie odniosła się do tych doniesień. Pozostaje czekać na ogłoszenie tej konfrontacji, która zapewne odbędzie się w formule pokazowej. Z pewnością to zestawienie będzie cieszyć się wielkim zainteresowaniem fanów na całym świecie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.