Tyson Fury ma dobrą wiadomość dla swoich fanów. Popularny 'Król Cyganów’ rozpoczął przygotowania do swojej walki planowanej na 9 października w Las Vegas. Rywalem mistrza organizacji WBC będzie Deontay Wilder.

Mistrz wagi ciężkiej organizacji WBC — Tyson Fury powrócił do treningów po ciężkich chwilach. Pięściarz w ostatnich dniach spędzał chwile ze swoją rodziną, ponieważ nowo narodzona córka pozostawała pod opieką lekarzy w szpitalu. W mediach społecznościowych Fury poinformował, że cała rodzina jest już w komplecie, a on sam może skupić się na treningach.

Wiele fanów twierdzi, że sytuacja rodzinna może wpłynąć na występ Fury’ego w Las Vegas. Podczas jego nieobecności na sali, Deontay Wilder ciężko pracował pod okiem Malika Scotta. Tyson nie jest jednak tego zdania i ciągle twierdzi, że bez większych problemów znokautuje 'Bombardiera z Alabamy’, tak jak zrobił to w rewanżu.

Dla Deontaya Wildera trzecie spotkanie z popularnym 'Królem Cyganów’ może być decydujące dla jego dalszych losów na szczycie wagi ciężkiej. Amerykanin w przypadku kolejnej porażki znacznie spadnie w rankingach. W wypadku wygranej wraca do czołówki i może liczyć na ciekawe oferty, a nawet na unifikację pasów.

Warto wspomnieć, że na tej samej gali ma zawalczyć Adam Kownacki, który spróbuje zrewanżować się Robertowi Heleniusowi. Walka będzie rewanżem za starcie z 7 marca 2020 roku. Wtedy przez techniczny nokaut w czwartej rundzie zwyciężył pięściarz z Finlandii, który tym samym zwyciężył pas WBA Gold w wadze ciężkiej. Zarówno jeden, jak i drugi, od tamtej pory nie pojawili się w ringu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

1,279 komentarzy 972 polubień

Tyson Fury ma dobrą wiadomość dla swoich fanów. Popularny 'Król Cyganów' rozpoczął przygotowania do swojej walki planowanej na 9 października w Las Vegas. Rywalem mistrza organizacji WBC będzie Deontay Wilder.

Mistrz wagi ciężkiej organizacji WBC — Tyson Fury powrócił do treningów po ciężkich chwilach. Pięściarz w ostatnich dniach spędzał chwile ze swoją rodziną, ponieważ nowo narodzona córka pozostawała pod opieką lekarzy w szpitalu. W mediach społecznościowych Fury poinformował, że cała rodzina jest już w komplecie, a on sam może skupić się na treningach.


Wiele fanów twierdzi, że sytuacja rodzinna może wpłynąć na występ Fury'ego w Las Vegas. Podczas jego nieobecności na sali, Deontay Wilder ciężko pracował pod okiem Malika Scotta. Tyson nie jest jednak tego zdania i ciągle twierdzi, że bez większych problemów znokautuje 'Bombardiera z Alabamy', tak jak zrobił to w rewanżu.

Dla Deontaya Wildera trzecie spotkanie z popularnym 'Królem Cyganów' może być decydujące dla jego dalszych losów na szczycie wagi ciężkiej. Amerykanin w przypadku kolejnej porażki znacznie spadnie w rankingach. W wypadku wygranej wraca do czołówki i może liczyć na ciekawe oferty, a nawet na unifikację pasów.

Warto wspomnieć, że na tej samej gali ma zawalczyć Adam Kownacki, który spróbuje zrewanżować się Robertowi Heleniusowi. Walka będzie rewanżem za starcie z 7 marca 2020 roku. Wtedy przez techniczny nokaut w czwartej rundzie zwyciężył pięściarz z Finlandii, który tym samym zwyciężył pas WBA Gold w wadze ciężkiej. Zarówno jeden, jak i drugi, od tamtej pory nie pojawili się w ringu.

Odpowiedz polub

click to expand...