Były mistrz pięciu dywizji w boksie zawodowym — Floyd Mayweather Jr chce pomóc Tyronowi Woodley’owi w przygotowaniach do walki z Jakiem Paulem.

W najbliższą niedzielę w Miami dojdzie do pojedynku Floyda Mayweathera Jr z Loganem Paulem, jednak mistrz bokserski nie zadowoli się pokonaniem, tylko jednego z braci Paul. Według portalu BoxingScene w najbliższym czasie Tyron Woodley, który będzie mierzył się z Jakiem Paulem zawita do klubu bokserskiego Floyda w celu poprawy swoich umiejętności.

Dajcie Tyrona Woodleya do mojego klubu, wytrenuję go do walki z Jakiem Paulem. Zapraszam Tyrona do Las Vegas — może u mnie trenować.

Do tych słów odniósł się sam Woodley podczas ostatniej rozmowy z BoxingScene.

Rozmawiałem już z klubem Floyda oraz nim samym. Oni chcą, abym trenował razem z nimi. Dlaczego miałbym nie skorzystać z tej okazji? To najlepszy pięściarz w historii. Oczywiście, że zgodzę się na tę propozycję.

Woodley powróci do walk po czterech przegranych z rzędu. W ostatnich starciach przegrywał decyzjami sędziów z Kamaru Usmanem i Gilbertem Burnsem, przez kontuzję z Colbym Covingtonem oraz przez poddanie z Vicentem Luque. Wcześniej pod szyldem UFC 39-latek pokonywał między innymi Darrena Tilla, Demiana Maię, Stephena Thompsona, Robbiego Lawlera czy Kelvina Gasteluma.

Jake Paul kilka tygodni temu bez najmniejszych problemów rozprawił się z byłym zawodnikiem UFC — Benem Askrenem. Po tym pojedynku Jake stwierdził, że może kontynuować swoją zwycięską passę i wykańczać zawodników MMA. W ten mały konflikt szybko uderzył Dana White, twierdząc, że bracia Paul nie mają żadnych szans z prawdziwymi sportowcami.

Te słowa oczywiście tylko pobudziły YouTuberów do dalszych wpisów w mediach społecznościowych, gdzie wyzywali do walk zawodników UFC, oferując im wypłatę życia. Niestety, żaden podopieczny Dany White’a nie skorzysta z tej okazji, jeżeli dalej chce występować pod sztandarem UFC. Prezydent największej organizacji MMA na świecie dał do zrozumienia jasno podczas wywiadu z ESPN, że nie zgadza się na żadną walkę na linii UFC — bracia Paul. Zakaz nie dotyczy jednak Tyrona Woodleya, który od kwietnia nie jest już zawodnikiem największej na świecie organizacji MMA.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

ninja

PRIDE FC </br><b> Middleweight</b>

6,956 komentarzy 7,445 polubień

ufff dobry ruch, może nie da się ośmieszyć i pokona jutjubową pacynkę

Odpowiedz 2 polubień