Już 5 września Tymoteusz Łopaczyk (MMA 7-1-0) stanie przed najważniejszym wyzwaniem w swojej karierze. 24-latek na gali ELITE MMA Championship skrzyżuje rękawice z Ismailem Naurdievem (MMA 19-4-0). Będzie to półfinał turnieju w wadze półśredniej, którego główna nagroda wynosi 10 tysięcy dolarów.

W drugim półfinale Pavel Kusch (MMA 23-7-0) zmierzy się z Amiranem Gogoladze (MMA 10-1-0).

Łopaczyk wyjdzie do klatki z trzema zwycięstwami z rzędu. Młody zawodnik przed czasem kończył Łukasza Siwca, Aleksandra Udoviko i Michała Golasińskiego. Jedyną przegraną w karierze Łopaczyk poniósł na gali FEN 23, gdzie został znokautowany w 55 sekund przez Szymona Duszę.

„The Austrian Wonderboy” ostatnie cztery walki stoczył w UFC. Pod szyldem największej organizacji MMA na świecie pokonał decyzjami sędziów Michela Prazeresa i Siyara Bahadurzadę, przegrał natomiast na punkty z Chancem Rencountre i Seanem Bradym.

W walce wieczoru wrześniowej gali Satoshi Ishii (MMA 23-11-1) zawalczy ze Stuartem Austinem (MMA 14-6-0). Podczas tego samego wydarzenia Erko Jun (MMA 3-1-0) skrzyżuje rękawice z Damianem Olszewskim (MMA 2-3-0).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.