Patryk 'GLEBA’ Tołkaczewski, który zdobył uznanie wśród kibiców po turnieju GROMDA, będzie miał kolejną szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności w ringu bokserskim. Podczas gali TYMEX Boxing Night 19 zawodnik z Torunia zmierzy się z Pawłem Sowikiem. Wydarzenie odbędzie się 26 listopada w Radomsku.

Patryk Tołkaczewski początkiem maja 2021 roku wystąpił na piątej gali organizacji  GROMDA i szybko dał poznać się kibicom dzięki mocnemu uderzeniu. Zawodnik ten w drodze do finału walik na gołe pięści znokautował wszystkich rywali oraz był stawiany w roli faworyta. Niestety, w ostatniej walce doznał kontuzji oka i nie mógł kontynuować pojedynku, a wtedy zwycięzcą został Bartłomiej Domalik. Tak czy inaczej, Patryk jest zadowolony ze swojego występu, a w przyszłości chce postawić wszystko na jedną kartę, czyli boks. Według pięściarza jego dużą szansą może być występ w nowej kategorii wagowej — Bridgerweight (101,6 kg). Tołkaczewski w swoim debiucie mierzył się z Michałem Bołozem, gdzie po zaciętej walce ogłoszono remis. Tym razem pięściarz liczy na zwycięstwo, jednak trzeba będzie pokazać mądry boks.

Paweł Sowik na zawodowym ringu mierzył się 11 razy, ale tylko 3 walki zdołał wygrać. Mimo wszystko nie toczył on bojów z zawodnikami, którzy mieli ujemny rekord, a raczej śmiało zgadzał się na wyzwania. Z pewnością ma on szansę na zwycięstwo w Radomsku, jednak musi wspiąć się na wyżyny swoich możliwości.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

18,152 komentarzy 75,973 polubień

Boras król - żaden HW na świecie nie przyjedzie walczyć za czapkę jabłek a tu charakterny bijok za obiad i hotel zrobi mu elegancko walkę na karcie głównej i jeszcze podziękuje ładnie.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Boxerross
Boxerross

Legacy FC
Featherweight

1,926 komentarzy 3,040 polubień

hotel

Nocleg ze śniadaniem. Obiad we własnym zakresie

Odpowiedz 1 Like