Niepokonany Oskar Wierzejski kontra zwycięzca wakacyjnego turnieju Gromda. Łukasz Załuska postara się pokrzyżować plany pięściarzowi w pierwszym zestawieniu na zbliżającej się gali TYMEX Boxing Night 19.

Oskar Wierzejski ma już doświadczenie z bijokami walk na gołe pięści. W poprzednim starciu dał niesamowicie ciekawą i wyrównaną walkę z Vasylem Halychem zakończoną remisem. Ten waleczny chłopak pokazał ogromne serce oraz charakter na ostatniej gali boksu w Pionkach. Wcześniej wygrywał z Pawłem Cieciorą, Igorem Pylypenko oraz Milanem Cechvalem. Czy poradzi on sobie z Gromadziarzem 26 listopada?

Łukasz Załuska ma dobre doświadczenie w walkach na gołe pięści. Do tej pory z powodzeniem rozbił Dawida Stolarskiego, Piotra Ćwika oraz Norberta Rozenbajgiera. Na zawodowym ringu stoczył jedną walkę z Arturem Górskim, jednak przegrał. Pięściarz z Olsztyna na pewno będzie chciał udowodnić swoją wartość między linami, dlatego przygotujmy się na dobre widowisko.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,939 komentarzy 2,997 polubień

Niepokonany Oskar Wierzejski kontra zwycięzca wakacyjnego turnieju Gromda. Łukasz Załuska postara się pokrzyżować plany pięściarzowi w pierwszym zestawieniu na zbliżającej się gali TYMEX Boxing Night 19.

Oskar Wierzejski ma już doświadczenie z bijokami walk na gołe pięści. W poprzednim starciu dał niesamowicie ciekawą i wyrównaną walkę z Vasylem Halychem zakończoną remisem. Ten waleczny chłopak pokazał ogromne serce oraz charakter na ostatniej gali boksu w Pionkach. Wcześniej wygrywał z Pawłem Cieciorą, Igorem Pylypenko oraz Milanem Cechvalem. Czy poradzi on sobie z Gromadziarzem 26 listopada?

Łukasz Załuska ma dobre doświadczenie w walkach na gołe pięści. Do tej pory z powodzeniem rozbił Dawida Stolarskiego, Piotra Ćwika oraz Norberta Rozenbajgiera. Na zawodowym ringu stoczył jedną walkę z Arturem Górskim, jednak przegrał. Pięściarz z Olsztyna na pewno będzie chciał udowodnić swoją wartość między linami, dlatego przygotujmy się na dobre widowisko.

Odpowiedz polub

click to expand...