Gala TYMEX Boxing Night 18 odbędzie się 24 września w Obornikach. Wydarzenie bokserskie grupy TYMEX Boxing Promotions oraz MBPromotions nabiera kolorów. Na karcie walk poznaliśmy kolejne nazwiska, które stoczą zacięte boje. Tym razem wiemy, że do ringu wracają Mateusz Rzadkosz oraz Kamil Kuździeń.

Mateusz Rzadkosz będzie miał szansę na 12 zwycięstwo w zawodowej karierze. Dla zawodnika z Polski starcie z Ukraińcem — Ivanem Yukhtą oznacza kolejny sprawdzian po powrocie do boksu. Rzadkosz w maju wygrał z Michałem Rybą i udowodnił, że ma jeszcze swoje miejsce na zawodowych ringach.

Młody i utalentowany Kamil „Kundzia” Kuździeń kontra agresywnie walczący argentyński pięściarz Jose Luis Castillo. W tej walce może wydarzyć się wszystko. W każdej minucie polski pięściarz musi być czujny.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

1,262 komentarzy 963 polubień

Gala TYMEX Boxing Night 18 odbędzie się 24 września w Obornikach. Wydarzenie bokserskie grupy TYMEX Boxing Promotions oraz MBPromotions nabiera kolorów. Na karcie walk poznaliśmy kolejne nazwiska, które stoczą zacięte boje. Tym razem wiemy, że do ringu wracają Mateusz Rzadkosz oraz Kamil Kuździeń.

Mateusz Rzadkosz będzie miał szansę na 12 zwycięstwo w zawodowej karierze. Dla zawodnika z Polski starcie z Ukraińcem — Ivanem Yukhtą oznacza kolejny sprawdzian po powrocie do boksu. Rzadkosz w maju wygrał z Michałem Rybą i udowodnił, że ma jeszcze swoje miejsce na zawodowych ringach.

Młody i utalentowany Kamil „Kundzia” Kuździeń kontra agresywnie walczący argentyński pięściarz Jose Luis Castillo. W tej walce może wydarzyć się wszystko. W każdej minucie polski pięściarz musi być czujny.
Gala TYMEX Boxing Night 18 odbędzie się 24 września w Obornikach. Wydarzenie bokserskie grupy TYMEX Boxing Promotions oraz MBPromotions nabiera kolorów. Na karcie walk poznaliśmy kolejne nazwiska, które stoczą zacięte boje. Tym razem wiemy, że do ringu wracają Mateusz Rzadkosz oraz Kamil Kuździeń. Mateusz Rzadkosz będzie miał szansę na 12 zwycięstwo w zawodowej karierze. Dla zawodnika z Polski starcie (read full article...)

Odpowiedz polub

click to expand...