Kolejny odcinek „Tylko Jeden” za nami. Do kolejnego etapu przeszedł Piotr Walawski, który pokonał Pawła Kiełka. Ten z kolei wrócił do programu po tym, jak Bartłomiej Gładkowicz nie zrobił wymaganego limitu wagowego.

Już na początku piątkowego odcinka widzowie usłyszeli, że Gładkowicz w zaledwie 4 dni musiał zrzucić aż 9 kilogramów, a jak później zdradzili sami uczestnicy, w 6 dni zdołał on zbić aż 16 kilogramów.

Początkowo waga „Clarka Kenta” schodziła bardzo dobrze. Problemy rozpoczęły się przy ostatnich kilogramach w decydujących dniach. Podczas sprawdzania wagi Gładkowicz wniósł na skalę 82,7 kg. Limit w programie wynosił 81,5 kg, w związku z czym „Clark Kent” został czwartym zawodnikiem, który musiał opuścić program, natomiast pierwszym, który odpadł bez walki w klatce.

Specjalne zadanie dla zawodników przygotował Mariusz Pudzianowski. Nagrodę zwyciężył Marcin Krakowiak, który otrzymał dożywotni bilet na gale organizacji KSW.

Współwłaściciele KSW przed kolejną walką w programie musieli więc zdecydować, z kim zmierzy się „Leda”. Pierwszym wyborem był Kamil Dołgowski. „Kamas” ważył jednak zbyt dużo i w kilkanaście godzin nie zdołałby zrzucić kilogramów do wymaganego limitu. Kolejny telefon Kawulski i Lewandowski wykonali do Mariusza Radziszewskiego. „Radzik” odmówił walki, gdyż on i Walawski reprezentują ten sam klub i bardzo dobrze znają się ze wspólnych treningów. Szansę stoczenia walki otrzymał więc Paweł Kiełek, który tym samym powrócił do programu.

Kiełek od razu poszedł po sprowadzenie. Walawski wylądował na plecach, jednak po kilkunastu sekundach zdołał wrócić do stójki. „Leda” dobrze pracował w klinczu, zadając co chwilę ciosy. Kiełek po chwili znów sprowadził rywala do parteru, jednak Walawski automatycznie wstał. Na półtorej minuty przed końcem rundy to „Leda” był z góry po udanym obaleniu. Kiełek zdołał zadać kilka mocnych łokci z dołu, jednak Walawski z góry kontrolował walkę do końca odsłony.

Tym razem zawodnicy chcieli sprawdzić się w stójce. Kiełek już jednym z pierwszych ciosów naruszył Walawskiego, który zachwiał się na nogach. Na minutę przed końcem walki Paweł Kiełek chciał zejść do parteru, jednak „Leda” udanie to skontrował i znalazł się z góry. Na sam koniec obaj wstali, jednak w tej płaszczyźnie do końca obaj już pozostali.

Po chwili poznaliśmy decyzję sędziów, według których walkę wygrał Piotr Walawski.

Zobacz kulisy programu „Tylko Jeden”:
Pojedynki, które odbyły się w programie:
Odcinek 1 – Marcin Krakowiak pokonał Pawła Kiełka przez poddanie (duszenie gilotynowe) w rundzie pierwszej
Odcinek 2 – Tomasz Romanowski pokonał Mariusza Radziszewskiego decyzją sędziów
Odcinek 3 – Adrian Bartosiński pokonał Kamila Dołgowskiego przez przerwanie lekarza po pierwszej rundzie
Odcinek 4 – Piotr Walawski pokonał Pawła Kiełka przez decyzję sędziów

Zawodnicy z awansem do półfinałów:
Marcin „Krakus” Krakowiak (7-1)
Tomasz „Tommy” Romanowski (9-7)
Adrian „Bartos” Bartosiński (7-0)
Piotr „Leda” Walawski (7-4-1)

Zawodnicy wyeliminowani:
Paweł Kiełek (9-5-1, 1 NC)
Mariusz „Radzik” Radziszewski (17-17-2)
Kamil „Kamas” Dołgowski (5-0)
Bartłomiej „Clark Kent” Gładkowicz (6-0)

Pozostali w programie:
Karol Wesling (0-0)
Michał „Dr Beast” Sobiech (3-0)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.