Tony Ferguson, jak to ma w zwyczaju, zaskoczył dzisiaj swoich fanów w mediach społecznościowych. Od jakiegoś czasu „El Cucuy” stał się obiektem internetowego zjawiska. Fani pod jego wpisami piszą jakim „typem gościa” jest Ferguson. Często tego typu uwagi wiążą się z charakterem zawodnika – jak wiemy Tony ma wyjątkowy charakter. Pewny siebie zawodnik pokazuje go w pełni podczas swoich walk. Poniżej kilka przykładów wpisów fanów:

Tony Ferguson to typ gościa, który nabiera 50 funtów i idzie bić się z numerem 1 bez podziału na kategorie wagowe.

Tony Ferguson typ gościa, który mówi do Khabiba „pogadajmy teraz!” będąc bitym z góry w parterze.

Tony Ferguson to typ gościa, który zasypia przy dźwięku klepania w matę przez Tito.

Tony Ferguson to typ gościa, który wkłada sobie sam palce w oczy, aby wyrównać walkę.

Teraz były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej postanowił zaczepić bez przyczyny samego Jona Jonesa. Nikt nie wie o co tak naprawdę chodzi Fergusonowi oraz o czym pisze Amerykanin wspominając o rywalizacji podczas ich studiów. Obaj zawodnicy występowali w zapasach w 2006 roku.

Sporo pier*olisz Jon, chcesz grać tak jak robiliśmy to na studiach? Przeszedłem dwie kategorie wyżej i zrobię to znowu! Jeśli szukasz rywala, będę Twoim szeryfem! Rozmawiałem z Twoim tatą, on wie kto jest mistrzem!

Na ten moment fani chcieliby zobaczyć walkę Fergusona z Khabibem Nurmagomedovem, która miała odbyć się już kilka razy w przeszłości. Nie wiadomo jednak nadal czy to „El Cucuy” będzie oficjalnie kolejnym rywalem mistrza kategorii lekkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.