Justin Bieber ma ochotę na walkę w oktagonie UFC. Jedna z największych ówczesnych gwiazd muzyki na swoim profilu na Twitterze nawołuje do prezydenta organizacji MMA o promocję jego walki z inną gwiazdą z USA, Tomem Cruisem. Nie wiadomo dlaczego Bieber chce zmierzyć się w klatce z bohaterem filmu Mission Impossible.

Chcę wyzwać Toma Cruise’a na walkę w oktagonie UFC. Tom, jeśli nie weźmiesz tego starcia to znaczy, że się boisz i nigdy tak naprawdę nie byłeś na to gotowy. Kto wypromuje nam tę walkę? Dana White?

Na wpis Biebera zareagowała gwiazda MMA, Conor McGregor, tóry z chęcią podejmie się takiego zadania.

Jeśli Tom Cruise jest prawdziwym mężczyzną i zaakceptuje te wyzwanie, McGregor Sports and Entertainment może wypromować tę walkę. Czy Cruise jest gotowy na starcie, tak jak w swoich filmach?

Jak wiemy w Polsce starcia pomiędzy różnymi postaciami ze świata show businessu stają się coraz bardziej popularne. W UFC do walk dopuszczono m.in. byłego wrestlera, CM Punka, który znany był z występów w ringu i nie miał doświadczenia w pojedynkach w MMA.

A Wy, co myślicie o takich starciach? Czy powinny mieć one miejsce w organizacjach jak UFC?

82 KOMENTARZE

 1. @FAMEMMA chłopie, serio chce Ci się co temat dzień przy dniu ryczeć o swoje fame ? Poczekaj jeszcze trochę i tez pojawiać się będą tematy, przecież widać dokąd zmierza świat. Cierpliwości… i daj nam trochę odpocząć 🙂 piss joł

 2. FAMEMMA dobrze pisze, polać mu. Co to za podwójne standardy? Widać po ostatnich działaniach redakcji, że banicja Wojtka, który tera tuła się bez celu po jakichś festynowych galach mocno na nich podziałała. Obsrali zbroje i pokornie uniżeni piszą to co Kawul z Martinem podeślą im na maila o nazwie martinmaciejassociationrocks@buziaczek.pl. To trochę smutne. Baju to już w ogóle sky isn't the limit, gość sufit o nazwie absurdalne newsy przebił już dawno temu.

 3. Masakra, jak zaczynałem oglądać UFC to było gdzieś 2008-2009 r to zawsze śmiałem, że w boksie odpierdala się maniana w tych federacjach, drabinkach itp, układy biznesy itp a mma to sport, minęło 10 lat i w boksie dalej jest podobnie za to nasze mma tak się rozwinęło, że mamy fame mma, mamy mistrzów ufc co zdobywają pas i 1,5 roku ich nie ma i mamy teraz to, nie chce myśleć co będzie za kolejnych 5 lat, ale czas chyba szukać innej dyscypliny :wall:

 4. Teraz to nie ma co się przyznawać, że się ćwiczy jakieś ememej, bo to przecież ten sport co te wszystkie kreatury z fakeMMa

 5. Gdzie popełniono błąd? Czy UFC nie mogło zostać średnią prężną organizacją sportową?

  Oczywiście musieli się za nią wziąć inwestorzy, którzy oczekują teraz corocznych dwucyfrowych wzrostów i sport przestał być w tym najistotniejszy.

 6. Typ wyzywa ponad 2 razy starszego gościa do walki, niech se sam zorganizuje żenujące przedstawienie, stać go na to.

 7. Czo ten bieber odkurwia,  to ja nawet nie. Leszczu, selene gomez se wyzwij czy inna taylor swift. Toma Cruisa nie lubię, bo jest jebnietym sekciarzem, ale kurwa gość jest, bądź co bądź, legendą kina i sporo filmów zrobił, które sie oglądało zajebiscie. A tego pokurcza z dziewiczym wąsem to się słuchać nie da.

 8. Cruz powinien zaproponować temu zniewieściałemu pokurwiowi zrobienie mu laski w ppv. Jak nie przyjmie wyzwania, to jest tchórzliwą cipą etc.

  :mjsmile:

 9. Rudy cwaniaczek poczuł okazje do swietnej reklamy

  Jeszcze zaraz Majłeder wpadnie jako ziomek Tego smarka

 10. Nie no, bądźmy poważni Biberowi to by nawet Ariana Grande wpierdoliła a o się pcha na takiego twardziela.

  :razz:ociesznymirek:

 11. O chuj…kurwa niech sobie wynajmą oktagon, opłaca widownię i niech streamuja na jutubie, a nie zaśmiecają i tak nadszarpniete MmA:/

 12. Amerykanie uczą się od nas :-). Ja bym też obejrzał, ale przyznać trzeba, że faktycznie, Bieber to prawdziwa pizda. Tom ma już 57 lat. Takiego zawodnika to nawet w Polsce nie mieliśmy

 13. Nie no, bądźmy poważni Biberowi to by nawet Ariana Grande wpierdoliła a o się pcha na takiego twardziela.

  Nawet w szpilkach!

 14. raczej discopolowiec:razz:utinlaugh:

  Ostatnimi czasy to już prawie na jedno wychodzi, jak słyszę tych Smolastych, Bedoesów i innych pedałów.

 15. Zamiast rozmawiać z "prezydentem organizacji" niech się odezwie do "włodarzy federacji ".

  Dokładnie Pan Prezydent Solorz na pewno będzie przychylny

 16. Słuchaj Justin, nasz Polak pogromca Marcin „El Toster” Najman na wolny termin na koniec roku, podejmujesz wyzwanie ? :bleed:

 17. Ja chcę walkę z Gustlikiem z czterech pancernych. Dana mejkythepen! Kawul i Lewus wykładać siano na stół!

 18. Bieber jest teraz mocno wierzącym katolem więc pewnie dlatego wyzywa Crusie ,chce dojebać ciastek scjentologowi.

 19. Justin Bieber ma 25 lat Tom Cruise w lipcu kończy 57 lat. To bez sensu walka. Niema nawet podstaw do tego by się odbyła a tak osobiście Freak Fight-y są spoko 😉 Nie jestem memlą i stuleją która będzie w tej kwestii lamentowała i umoralniała.

 20. Bimber chce walczyć, Conor już wziął się za promocję. Ma ktoś jednak informacje co na to wszystko Tom Mikrus? Skoro wszyscy już o tym wiedzą, to na bank dotarła do niego ta wiadomość. Za chwilę wyznaczą termin pojedynku, a sam zainteresowany się nie jak dotąd nie wypowiedział.

  Po raz kolejny pytam dlaczego MMA? Skąd to przeświadczenie w ludziach, że to może robić każdy, bez przygotowania? To jest sport, jak wszystkie inne sporty. Ludzie promujący takie gówno działają tylko i wyłącznie na szkodę MMA pokazując, że każdy aktor, patostreamer, czy inny ciągodrut może stoczyć profesjonalną walkę. To nie jest promocja sportu, tylko sprowadzanie go do miana rozrywki dla debili, w której każdy może zostać idolem tłumów.

 21. Po raz kolejny pytam dlaczego MMA? Skąd to przeświadczenie w ludziach, że to może robić każdy, bez przygotowania? To jest sport, jak wszystkie inne sporty. Ludzie promujący takie gówno działają tylko i wyłącznie na szkodę MMA pokazując, że każdy aktor, patostreamer, czy inny ciągodrut może stoczyć profesjonalną walkę. To nie jest promocja sportu, tylko sprowadzanie go do miana rozrywki dla debili, w której każdy może zostać idolem tłumów.

  Dokładnie. Skoro tak bardzo go ciągnie do MMA i chce zacząć swoją przygodę z tym wspaniałym i wymagającym sportem właśnie w UFC, to niech go zestawią z jakimś muszym z dolnej granicy rankingu. Taka propozycja powinna polecieć w odpowiedzi na jego tweeta z pytaniem, czy się zgadza, czy jednak jest pizdą?

  Jeden taki dostałby straszny oklep od prawdziwego zawodnika i może by się wszystkim odechciało.

 22. Dokładnie. Skoro tak bardzo go ciągnie do MMA i chce zacząć swoją przygodę z tym wspaniałym i wymagającym sportem właśnie w UFC, to niech go zestawią z jakimś muszym z dolnej granicy rankingu. Taka propozycja powinna polecieć w odpowiedzi na jego tweeta z pytaniem, czy się zgadza, czy jednak jest pizdą?

  Jeden taki dostałby straszny oklep od prawdziwego zawodnika i może by się wszystkim odechciało.

  Taką walkę bym zobaczył 🙂 Szkoda, że na jednej by się skończyło.

 23. Dokładnie. Skoro tak bardzo go ciągnie do MMA i chce zacząć swoją przygodę z tym wspaniałym i wymagającym sportem właśnie w UFC, to niech go zestawią z jakimś muszym z dolnej granicy rankingu. Taka propozycja powinna polecieć w odpowiedzi na jego tweeta z pytaniem, czy się zgadza, czy jednak jest pizdą?

  Jeden taki dostałby straszny oklep od prawdziwego zawodnika i może by się wszystkim odechciało.

  Zapomniałeś o czymś

 24. Możecie nie lubić Biebera ale jestem pewien że każdy z was zamieniłby się z nim na życia,gość jest milionerem,ma 25 lat a laski mają kisiel w gaciach na jego widok.

  Normalnie żyć nie umierać.

 25. Możecie nie lubić Biebera ale jestem pewien że każdy z was zamieniłby się z nim na życia,gość jest milionerem,ma 25 lat a laski mają kisiel w gaciach na jego widok.

  Normalnie żyć nie umierać.

  Ja tam wolę moje 40 m2 i 17 letnią Toyote.

 26. Możecie nie lubić Biebera ale jestem pewien że każdy z was zamieniłby się z nim na życia,gość jest milionerem,ma 25 lat a laski mają kisiel w gaciach na jego widok.

  Normalnie żyć nie umierać.

  Co ma piernik do wiatraka? Jest wielu milionerów, na których widok laski maja kisiel w gaciach,wiec czy trzeba chcieć być największą cipa w show biznesie?

 27. Co ma piernik do wiatraka? Jest wielu milionerów, na których widok laski maja kisiel w gaciach,wiec czy trzeba chcieć być największą cipa w show biznesie?

  Te dziewczyny naprawdę go kochają,wystarczy zobaczyć sobie video z koncertu,normalnie kisiel leje się z nich hektolitrami,

  Jeśli chodzi o tych innych milionerów,to w większości dość staży ludzie.To zupełnie co innego gdy laska leci tylko na hajs jak w ich przypadku a inny w przypadku Bibera gdzie pragną go w całości,za sławę,wygląd,muzykę,osobowość i forsę oczywiście też

 28. Te dziewczyny naprawdę go kochają,wystarczy zobaczyć sobie video z koncertu,normalnie kisiel leje się z nich hektolitrami,

  Jeśli chodzi o tych innych milionerów,to w większości dość staży ludzie.To zupełnie co innego gdy laska leci tylko na hajs jak w ich przypadku a inny w przypadku Bibera gdzie pragną go w całości,za sławę,wygląd,muzykę,osobowość i forsę oczywiście też

  One go kochają, a on woli Toma Cruise'a.

 29. Te dziewczyny naprawdę go kochają,wystarczy zobaczyć sobie video z koncertu,normalnie kisiel leje się z nich hektolitrami,

  Jeśli chodzi o tych innych milionerów,to w większości dość staży ludzie.To zupełnie co innego gdy laska leci tylko na hajs jak w ich przypadku a inny w przypadku Bibera gdzie pragną go w całości,za sławę,wygląd,muzykę,osobowość i forsę oczywiście też

  Już doszedłeś?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.