Justin Bieber ma ochotę na walkę w oktagonie UFC. Jedna z największych ówczesnych gwiazd muzyki na swoim profilu na Twitterze nawołuje do prezydenta organizacji MMA o promocję jego walki z inną gwiazdą z USA, Tomem Cruisem. Nie wiadomo dlaczego Bieber chce zmierzyć się w klatce z bohaterem filmu Mission Impossible.

Chcę wyzwać Toma Cruise’a na walkę w oktagonie UFC. Tom, jeśli nie weźmiesz tego starcia to znaczy, że się boisz i nigdy tak naprawdę nie byłeś na to gotowy. Kto wypromuje nam tę walkę? Dana White?

Na wpis Biebera zareagowała gwiazda MMA, Conor McGregor, tóry z chęcią podejmie się takiego zadania.

Jeśli Tom Cruise jest prawdziwym mężczyzną i zaakceptuje te wyzwanie, McGregor Sports and Entertainment może wypromować tę walkę. Czy Cruise jest gotowy na starcie, tak jak w swoich filmach?

Jak wiemy w Polsce starcia pomiędzy różnymi postaciami ze świata show businessu stają się coraz bardziej popularne. W UFC do walk dopuszczono m.in. byłego wrestlera, CM Punka, który znany był z występów w ringu i nie miał doświadczenia w pojedynkach w MMA.

A Wy, co myślicie o takich starciach? Czy powinny mieć one miejsce w organizacjach jak UFC?

5 KOMENTARZE

  1. @famemma chłopie, serio chce Ci się co temat dzień przy dniu ryczeć o swoje fame ? Poczekaj jeszcze trochę i tez pojawiać się będą tematy, przecież widać dokąd zmierza świat. Cierpliwości… i daj nam trochę odpocząć 🙂 piss joł

  2. Typ wyzywa ponad 2 razy starszego gościa do walki, niech se sam zorganizuje żenujące przedstawienie, stać go na to.

  3. Justin Bieber ma 25 lat Tom Cruise w lipcu kończy 57 lat. To bez sensu walka. Niema nawet podstaw do tego by się odbyła a tak osobiście Freak Fight-y są spoko 😉 Nie jestem memlą i stuleją która będzie w tej kwestii lamentowała i umoralniała.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.