Best of the Best – Turniej MMA

Informacja prasowa:

Już w październiku na antenę TVP Sport zawita nowe, ekscytujące show „Best of the Best – Turniej MMA”. Uczestnikiem programu może zostać każdy, kto ukończył 18 lat, waży maksymalnie 84 kg i ma duszę wojownika.

„Best of the Best – turniej MMA” to dziewięcioodcinkowy program, w którym telewidzowie poznają 12 zawodników  trenujących sporty walki. Zaznajomią się z ich życiem prywatnym, wcześniejszą karierą sportową oraz zobaczą przygotowania do finałowego turnieju, którego zwycięzca może być tylko jeden.

Po 8 odcinkach transmitowanych na antenie TVP Sport widzowie zdecydują w głosowaniu, którzy zawodnicy zmierzą się w jednodniowym, ośmioosobowym turnieju finałowym. Walki będą odbywać się w okrągłej klatce, na zasadach MMA.

Zwycięzca turnieju otrzyma tytuł „Najlepszego z Najlepszych”, nagrodę finansową w wysokości 50 000 zł, oraz możliwość podpisania zawodowego kontraktu z najmocniejszą organizacją MMA w Europie, ACA. Będzie to trzywalkowy kontrakt opiewający na 10 tysięcy dolarów!

Pierwszych czterech uczestników programu zaprosi organizator „Best of the Best”. Wśród nich znajdą się również znane postacie ze świata sportów walki. Ośmiu pozostałych fighterów zostanie wybranych spośród osób, które zgłoszą chęć wystąpienia w programie. Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w programie mogą  zgłaszać się najpóźniej do 25 września poprzez panel rejestracyjny dostępny na stronie: www.najlepszyznajlepszych.com/rejestracja.

Wszystkie odcinki „Best of the Best – turniej MMA”, pojawią się również w serwisie internetowym stacji TVP Sport – www.tvpsport.pl, oraz w aplikacji mobilnej.

Pierwszy odcinek programu zawita na antenę TVP Sport już 11 października.

„Best of the Best – Turniej MMA” jest nawiązaniem do turniejów sportów walki, które zapoczątkowały powstanie, tak popularnego dziś MMA. Formuła programu nawiązuje również do najpopularniejszych, klasycznych już filmów sportów walki, takich jak „Wejście Smoka”, „Krwawy Sport” czy „The Quest”.

114 KOMENTARZE

 1. Formuła programu nawiązuje również do najpopularniejszych, klasycznych już filmów sportów walki, takich jak (…) „Krwawy Sport”

  Już widzę ten tłum wietnamskich statystów z garściami pełnymi banknotów studolarowych, krzyczący "KUMITE, KUMITE!"

 2. Oho Trzeba chyba wyciągnąć tufa z szuflady, polskiego tufa. Martin już pewnie myśli jak tu ocenzurować TVP,  może jakieś Stowarzyszenie czy coś. :lesnarhappy:

 3. Oho Trzeba chyba wyciągnąć tufa z szuflady, polskiego tufa. Martin już pewnie myśli jak tu ocenzurować TVP,  może jakieś Stowarzyszenie czy coś. :lesnarhappy:

  Ludzie MArtin ma na to wyjebane ale ze od 15 lad dupska was pieczą to bym sie nie spodziewal , to najleposza okazja dla tych wszystkich piz…co tak szydza z zawodnikow ktorym noga sie powineła ,panowie APELUJE do was internetowi twardziele z cohones zgłaszac sie ,chyba ze sie obsracie a 4sciany w zasiszu domowym i walka z komputerem to jest wasze najwieksze osiagniecie teraz sie okaze kto jest najwieksza cipą z cohones

 4. Ludzie MArtin ma na to wyjebane ale ze od 15 lad dupska was pieczą to bym sie nie spodziewal , to najleposza okazja dla tych wszystkich piz…co tak szydza z zawodnikow ktorym noga sie powineła ,panowie APELUJE do was internetowi twardziele z cohones zgłaszac sie ,chyba ze sie obsracie a 4sciany w zasiszu domowym i walka z komputerem to jest wasze najwieksze osiagniecie teraz sie okaze kto jest najwieksza cipą z cohones

  Po twoim wpisie odnoszę wrażenie, że największą pizdą w internecie to właśnie jesteś Ty. Swoje zgłoszenie już wysłałeś?

 5. 'Zwycięzca turnieju otrzyma tytuł „Najlepszego z Najlepszych”, nagrodę finansową w wysokości 50 000 zł, oraz możliwość podpisania zawodowego kontraktu z najmocniejszą organizacją MMA w Europie, ACA'

  Oho, coś pękło.

  Fajnie, że TVP sport próbuje rozszerzać ramówkę, ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało.

 6. Po twoim wpisie odnoszę wrażenie, że największą pizdą w internecie to właśnie jesteś Ty. Swoje zgłoszenie już wysłałeś?

  Chłopaku ja nie szydze z ludzi ktorzy ciezko trenuja i walczą ale takich kor… gamoni jak ty to nie szanuje,  juz jeden wymiękł ..PIT czy pir teraz morzesz sie schowac do dziury skąd wypełzłeś bo ci jedynie to pozostało

 7. Chłopaku ja nie szydze z ludzi ktorzy ciezko trenuja i walczą ale takich kor… gamoni jak ty to nie szanuje,  juz jeden wymiękł ..PIT czy pir teraz morzesz sie schowac do dziury skąd wypełzłeś bo ci jedynie to pozostało

  Dzbanie Proszę cię, weź wróć kurwa do podstawówki o ile już z niej wyszedłeś, i przykładaj się bardziej do nauki bo twoich wypocin to się nawet czytać nie da.

 8. Ogólnie interesujący będzie tylko ostatni odcinek gdzie będą się bić.

  Ale kalvi i Levi pewnie dupsko zapiecze :crazy:

 9. Dzbanie Proszę cię, weź wróć kurwa do podstawówki o ile już z niej wyszedłeś, i przykładaj się bardziej do nauki bo twoich wypocin to się nawet czytać nie da.

  Widzisz kór… prawda boli

 10. Ogólnie interesujący będzie tylko ostatni odcinek gdzie będą się bić.

  Ale kalvi i Levi pewnie dupsko zapiecze :crazy:[/QUOTbuhahahahaha czlowieku nie bąc smieszny niewiem czy ich bardziej zapiecze czy ciebie ze robia gale w Chorwacji

 11. Ja sciałem iść, bo mam łapy jak bochen chleba i nie ma chuja na wsi na mje, ale jakieś ACA?

  Pierdole, jak bedzie coś z KSW to pujde.

  Kurwa, maniurki nawet nie wiedzo co to te ACA.

  Tylko KSW!

  By White nie podjebał pomysłu Kawuliwi, to bysmy mieli dawno polskiego tufa

 12. Ale to jest piękne:

  – Gamrot odchodzi

  – jubileusz tragiczny że nawet najbardziej podlizujace się portale zaczynają wątpić

  – konkurencyjne organizacje w telewizji

  – "polskituf" zrobiony z zaskoczenia mimo że to ksw go zapowiadało od zawsze

  – prawie wszyscy fani MMA uważają że Martin jest co najmniej niegodny zaufania

  Wygląda to jak karma

 13. Widac jaki tępy jestes!

  Rajtuzy przewietrz. Nawpierdalałeś tu wysrywów i jebie tu jak z dworcowego kibla z czasów PRL-u.

 14. walka z komputerem to jest wasze najwieksze osiagniecie

  Jeszcze zjedzenie kebaba z ostrym sosem, ale ja się jeszcze nie odważyłem, szczerze mówiąc :wtf2:

 15. możliwość podpisania zawodowego kontraktu z najmocniejszą organizacją MMA w Europie, ACA.

  :kawulpokapoka:

  Shots fired :jarolaugh: TVP wbiło cwelba KSW :waldeklaugh::antonio:

 16. Pierwszych czterech uczestników programu zaprosi organizator „Best of the Best”.

  Niech zaproszą Martina :lesnarhappy:Tarczuje u CroCopa, jak wygra program i dostanie się do ACA, to będzie mógł udowodnić, że to KSW wiedzie prym w Europie.

 17. Wygranie 50k za program + 10k złotych za walkę na kontrakcie dla początkującego zawodnika? Nie jest źle 😉

  a nie 10k za 3 walki?

  Będzie to trzywalkowy kontrakt opiewający na 10 tysięcy dolarów

 18. a nie 10k za 3 walki?

  10k dolarów za 3 (jeśli dobrze to oboje zrozumieliśmy), to z 10k złotych za walke wyjdzie po odliczeniu podatków 😉

 19. 10k dolarów za 3 (jeśli dobrze to oboje zrozumieliśmy), to z 10k złotych za walke wyjdzie po odliczeniu podatków 😉

  malo i tak ale co kto lubi

 20. Widzisz kór… prawda boli

  Jedyne, co boli to Twoja ortografia, chłopcze. Zapewne tego nie rozumiesz, ale Twoje wypociny są najlepszym dowodem na to kto sympatyzuje z KSW. Podejrzewam, że na codzień popierdalasz w patriotycznej odzieży szytej w Chinach i raczysz się napojami z etykietą: Żołnierze Wyklęci w puszce zamknięci.

 21. Był już przecież mmaniak bodajże. Pierwszy sezon z Nastulą i to zjebaną bokserką, ciężko się to oglądało. Drugie sezon prowadził Strus i Jędrzejczyk, było już lepiej. Szuli i Skiba tam byli. Skiba chyba nawet to wygrał jeśli dobrze pamiętam.

 22. Trzymam kciuki za telewidzów, co by głosując, kierowali się sportowym aspektem uczestników. By nam ten best of the best nie odpadł jeszcze przed finałami

  Ps: patrząc na dzisiejsze zapotrzebowania i gusta publiki to wszystko jest możliwe

 23. Był już przecież mmaniak bodajże. Pierwszy sezon z Nastulą i to zjebaną bokserką, ciężko się to oglądało. Drugie sezon prowadził Strus i Jędrzejczyk, było już lepiej. Szuli i Skiba tam byli. Skiba chyba nawet to wygrał jeśli dobrze pamiętam.

  Było . było…ciężko się czasami oglądało i ten CIEKAWY moment kiedy prawilny Szuli …..gimby nie znajo

 24. Najpierw ufc, teraz aca, coś mi się zdaje, że z nimi tez pogadają już tylko prawnicy krs :razz:ociesznymirek:

 25. Był już przecież mmaniak bodajże. Pierwszy sezon z Nastulą i to zjebaną bokserką, ciężko się to oglądało. Drugie sezon prowadził Strus i Jędrzejczyk, było już lepiej. Szuli i Skiba tam byli. Skiba chyba nawet to wygrał jeśli dobrze pamiętam.

  Tak!

  Co ja zapamiętalem z mmaniaka 2 to byl jeden typ co zajebiscie kopał I ogólnie w uj dobra stójka, mocny koń! Na tych wszystkich testach wypadał najlepiej, ale odpadł z jakiegos błachego powodu, bo doszli chyba, że coś namieszał w życiorysie czy cos w ten desen, nie pamiętam. Później dali mu szansę powrotu i uczestnicy glosowali czy go chcą spowrotem. Głosy rozkładały się po równo, Szuli zagłosował na NIE!

 26. Widzisz kór… prawda boli

  Padalcu naprawdę podnieca cię pisanie tych wysrywów i szukanie zaczepki,walisz konia do tego? Jedynym twoim sposobem na zwrócenie na siebie uwagi jest trolling. Podejrzewam że robisz to dla beki i robienia syfu w tematach. Obrałeś taką drogę więc ten jeden raz zniżę się do twojego poziomu. Jebał cię pies, zamknij kurwa ryj i zniknij złamasie.Witam w ignorowanych. :kis::jjsmile:

 27. malo i tak ale co kto lubi

  10k za walke dla nieznanego zawodnika to nie tak mało, myślę że wielu by chciało tyle zarabiać i miec taki start.

 28. Jacek Łosak said:

  podpisania zawodowego kontraktu z najmocniejszą organizacją MMA w Europie, ACA

  :kawulpokapoka:

  Wszystko się zgadza. Jedni są najwięksi, drudzy najmocniejsi :kawulzbani:

 29. Ludzie MArtin ma na to wyjebane ale ze od 15 lad dupska was pieczą to bym sie nie spodziewal , to najleposza okazja dla tych wszystkich piz…co tak szydza z zawodnikow ktorym noga sie powineła ,panowie APELUJE do was internetowi twardziele z cohones zgłaszac sie ,chyba ze sie obsracie a 4sciany w zasiszu domowym i walka z komputerem to jest wasze najwieksze osiagniecie teraz sie okaze kto jest najwieksza cipą z cohones

  wakacje się skończyły i do szkoły trzeba wracać, co? A jak taki mocny w internety jesteś, to dodawaj na kurnik.pl w domino się zmierzymy!

  Był już przecież mmaniak bodajże. Pierwszy sezon z Nastulą i to zjebaną bokserką, ciężko się to oglądało. Drugie sezon prowadził Strus i Jędrzejczyk, było już lepiej. Szuli i Skiba tam byli. Skiba chyba nawet to wygrał jeśli dobrze pamiętam.

  mmaster :tellmemore:  2 sezony były

 30. Ciekawe co z tego wyjdzie mieliśmy już mieć Polską Grę o Tron a dostaliśmy… Koronę Królów :usunto:. Miała być Narodowa Gala Boksu a wyszła klapa z Najmanem.Oby ten projekt wypalił, będę śledził z zaciekawieniem.

 31. mmaster :tellmemore:  2 sezony były

  Do tego całkiem niedawno był ten program, gdzie walczyli ze sobą zawodnicy różnych styli, ale to było chyba w necie, a nie tv.

  Tak czy siak z chęcią zobaczę jakie to będzie.

 32. Do tego całkiem niedawno był ten program, gdzie walczyli ze sobą zawodnicy różnych styli, ale to było chyba w necie, a nie tv.

  Tak czy siak z chęcią zobaczę jakie to będzie.

  tak, Karol i konfident prowadzili, wygrał Marian ze Szczecina, ale to drętwe było (z winy prowadzących, bo zawodnicy i formuła programu były ok).

 33. zgłaszac sie ,chyba ze sie obsracie

  Nie moja wina, że zrobili tylko dla teenagerweight :fjedzia:

  Tak bym wyszedł w koszulce "Ron ma rację, Wy zawistne pizdy"

  :DC:

 34. 84 ::clintdis::

  Dawać mi tu,, Cohones Contenders Ulaniec Divison,, :bleed:

  Nie po to Bastek robi wagę :goldi:

 35. 84 ::clintdis::

  Dawać mi tu,, Cohones Contenders Ulaniec Divison,, :bleed:

  Nie po to Bastek robi wagę :goldi:

  Albo patriotycznie: Ulani z Cohones

 36. Albo patriotycznie: Ulani z Cohones

  Gdy KRS1 upadło,  Oni powstali,  odlozyli swe kebsy z ostrym sosem i ruszyli na arenę!  Sa Ulani,  Sa hejterami!  Sa Wojownikami godnymi jedzenia,  odzienia i rehabilitacji!! :beczka:

 37. widzicie kurwa, Kurski się postarał:lol: dostał miliard z budżetu i już szaleje z pieniędzmi na projekty!

  #TUFPL

 38. Nie moge się doczekać , oby oprawa była fajna i dało się oglądać:) Nie napisali kto to będzie prowadził ale skoro związek z ACA to Piotrek Strus – on ma takie coś w sobie, że dobrze się prezentuje przed ekranem. Jako druga osoba prowadząca może ktoś z celebrytów, ale blisko związanych z MMA żeby "coś się działo"

  Jestem ciekaw co z tego wyjdzie, obym się nie podpalił a potem zawiódł jak nie jeden raz bywało…

  Tytuł Kurski contender series w drugim sezonie(jeżeli pierwszy wypali) zaraz po kupieniu akcji większościowych ACA przez "publiczną"

 39. Jako druga osoba prowadząca może ktoś z celebrytów, ale blisko związanych z MMA żeby "coś się działo"

  To może Juras?

 40. Ron zgłosiłeś się już? krs1 po raz kolejny w dupie ! kibicuję tej inicjatywie, byleby kelner miał bul dupska !! :showdatass::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:udzianfap:

 41. Widac jaki tępy jestes!

  :mjsmile:

  No Wojek czy nie Wojek?

  :wow::triggered:

  :robertmakeup::tellmemore::kawulpokapoka::razz:ociesznymirek:

 42. Nie moge się doczekać , oby oprawa była fajna i dało się oglądać:) Nie napisali kto to będzie prowadził ale skoro związek z ACA to Piotrek Strus – on ma takie coś w sobie, że dobrze się prezentuje przed ekranem. Jako druga osoba prowadząca może ktoś z celebrytów, ale blisko związanych z MMA żeby "coś się działo"

  Jestem ciekaw co z tego wyjdzie, obym się nie podpalił a potem zawiódł jak nie jeden raz bywało…

  Tytuł Kurski contender series w drugim sezonie(jeżeli pierwszy wypali) zaraz po kupieniu akcji większościowych ACA przez "publiczną"

  Strus i Papok, czy Miras?

  :showdatass::suchykarol::razz:ociesznymirek:

 43. wakacje się skończyły i do szkoły trzeba wracać, co? A jak taki mocny w internety jesteś, to dodawaj na kurnik.pl w domino się zmierzymy!

  mmaster :tellmemore:  2 sezony były

   

  O to to to

 44. Bedzie ogladane! Czyli jednak ta umowa ACA z TVP to prawda tak wiec gale beda na ich antenach:antonio: cyrkowcy 15 lat o tym pierdolili a tu cyk bez zadnego rozglosu podobny program bedzie w publicznej bez zadnego pierdolenia jakis wysrywow kelnera i samuraja:baldwinwhiskey:

 45. Ludzie MArtin ma na to wyjebane ale ze od 15 lad dupska was pieczą to bym sie nie spodziewal , to najleposza okazja dla tych wszystkich piz…co tak szydza z zawodnikow ktorym noga sie powineła ,panowie APELUJE do was internetowi twardziele z cohones zgłaszac sie ,chyba ze sie obsracie a 4sciany w zasiszu domowym i walka z komputerem to jest wasze najwieksze osiagniecie teraz sie okaze kto jest najwieksza cipą z cohones

  Obrona swego pryncypała, nawiązanie do piekących anusów, coś o zawodnikach, którym się noga powinęła, do tego apel z jednoczesnym wyzwaniem od pizd komputerowych wojowników… hmm czy to Pan Panie komentatorze-gladiatorze?

 46. Morzesz? Czy nie morzesz? 😆

  Może Mojżesz? A on w sumie przeszedł przez morze. Ron czy jak ci tam, możesz teraz zabłysnąć na lekcji religii albo dyktandzie. No chyba, że trenujesz ksw to wtedy nie.

 47. :kawulpokapoka:

  Kułak.

  :joanawhat:

  Best of the best.

  :korwinwhat:

  :danaillegal:

  :enterthehorwitch:

 48. Wszystko fajnie inicjatywa bardzo dobra tylko co tam robi Kulak? Jesli bedzie jedynym weteranem zrozumiem ale jesli zamiast perspektywicznych zawodnikow zaprosza zawodnikow u schylku kariery to nie wplynie to dobrze na rozwoj dyscypliny a chyba o to tez powinno chodzic

 49. Polecam obejrzeć, dużo ciekawych rzeczy. Nie dogadali się z Heldem i na ten moment ich drogi się rozchodza 🙁 szkoda bo kilku dzikow z kaukazu czekało na sprawdzenie.

 50. a to wczoraj było?

  przeglądam ich FB i to wygląda bardzo amatorsko

  no wczoraj wczoraj, w kazdy piatek to leci a na stronie tvp nie ma powtorki

 51. no wczoraj wczoraj, w kazdy piatek to leci a na stronie tvp nie ma powtorki

  To zajebisty program skoro nikt o tym nawet nie wiedział.

 52. skoro nikt o tym nawet nie wiedział.

  jak nikt nie wiedzial?

  Pierwszy odcinek programu zawita na antenę TVP Sport już 11 października.

 53. Jak dziś napiszesz żebym oglądał coś za 3 tygodnie to też nie będę pamiętał :fjedzia:

  no widziasz a ja pamietalem tylko strasznie pozno byla transmisja, rano rizin lecialo i trzeba bylo szybko w kime uderzyc:coffeepc:

 54. To zajebisty program skoro nikt o tym nawet nie wiedział.

  Nie od dziś wiadomo, że spece od marketingu w ACA to absolutni geniusze.

 55. Nie od dziś wiadomo, że spece od marketingu w ACA to absolutni geniusze.

  aca tyle ma z tym wspolnego , ze daje tylko kontrakt

  nalepij to tak, nie wiem ale sie wypowiem:lol:

 56. aca tyle ma z tym wspolnego , ze daje tylko kontrakt

  nalepij to tak, nie wiem ale sie wypowiem:lol:

  A Ty skąd wiesz ile wspólnego ma aca z tym programem?

 57. ale lipa ten program po 1 odcinku

  myślałem, że to coś w stylu TUFa bedzie, a co to w ogole jest?

  Niedzwiedz i ten drugi przez 25 min gadaja i jakies przerywniki z treningu z ich klubow

  wtf?

 58. Pierwszy odcinek nie zachęcił, chyba przez to że mało ciekawa, TUF to to nie będzie.

  gówno totalne to jest

 59. O ile w 1 odcinku były jakieś emocje ze względu na wynik kto zostaje,a kto do domu, to w 2 odcinku nie działo się nic. CHłopaki pogadali jak ciężko trenują i dodali,ze e 50 tys. ustawi ich w życiu.

 60. O ile w 1 odcinku były jakieś emocje ze względu na wynik kto zostaje,a kto do domu, to w 2 odcinku nie działo się nic. CHłopaki pogadali jak ciężko trenują i dodali,ze e 50 tys. ustawi ich w życiu.

  Czyli im dalej tym lepiej

  Tak czułem że jak TVP weźmie się za taki program to emocje będą jak w Familiadzie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.