O godzinie 19:00 rozpocznie się gala MMASters League, podczas której w walce wieczoru zaprezentuje się Adrian Dudek (MMA 3-1-0). Jego rywalem będzie Daniel Brunclik (MMA 6-5-0). Oprócz tego na gali pojawi się dwóch innych Polaków.

Dudek w zawodowym MMA przegrał tylko jedną walkę – w listopadzie ubiegłego roku niejednogłośną decyzją sędziów pokonał go Wawrzyniec Bartnik. Wcześniej Polak kontynuował serię trzech wygranych z rzędów, podczas której przed czasem odprawiał Deividasa Kaklauskasa, Marka Zardzewiałego i Mikołaja Dziąbora.

Reprezentant Czech na swoim koncie ma jedenaście pojedynków. Przegrywał między innymi z Alexandrem Shingarenką, Mantasem Zukauskasem i Vasilem Ducarem, pokonywał natomiast Miroslava Vacka, Bohumila Lungrika i Simona Michalka.

Do klatki wejdzie również Szymon Christ (MMA 0-0-0), dla którego będzie to zawodowy debiut. W starciach amatorskich „Czacha” pokonywał między innymi Kamila Kraskę, Jakub Płuciennika, Arkadiusza Mruka czy Mateusz Chrabąszcza. Jego rywalem będzie Dominik Podzemsky (MMA 0-0-0), dla którego również będzie to pierwsza walka w zawodowym MMA. W starciach amatorskich zawodnik z Czech pokonał David Veliska decyzją sędziów, przegrywał natomiast dwukrotnie przez decyzje i raz przez poddanie.

Oprócz tego kibice zobaczą walkę Patryka Paducha (MMA 3-3-0), który powróci do klatki po ponad czteroletniej przerwie. W ostatnich starciach przegrywał on z Marcinem Mazurkiem, Łukaszem Koperą i Michałem Golasińskim, wcześniej natomiast pokonywał Mateusza Hyżego, Roberta Adamczyka i Antona Shimuka. Jego przeciwnikiem będzie Max Handanagic (MMA 4-4-1). Po przegranych na początku kariery urodzony w Bośni i Hercegowinie zawodnik stoczył cztery walki bez przegranej – pokonał Ensara Akbayira, Lukasa Sterzika i Jiriego Novaka, zremisował natomiast z Jungiem Hyukiem Jangiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.