Niewykluczone, iż Logan Paul wkrótce skrzyżuje rękawice w ringu z samym Andersonem Silvą. Menadżer amerykańskiego celebryty ostatnio w rozmowie z ESPN poinformował, że aktualnie prowadzone są negocjacje odnośnie takiego zestawienia.

Do konfrontacji youtubera z legendą UFC – jeśli stronom uda się osiągnąć porozumienie – miałoby dojść jeszcze w tym roku. Na pytanie, czy byłby to pojedynek zawodowy czy pokazowy, Jeff Levin odpowiedział następująco:

Jeszcze do tego nie doszliśmy.

Starszy z braci Paul, którego wyróżnia wyjątkowy styl prowadzenia trash-talku oraz promocji, dotychczas ma za sobą jedno przegrane starcie na zawodowym ringu. Na początku czerwca stoczył walkę pokazową z uznawanym przez wielu za najlepszego pięściarza w historii, Floydem Mayweatherem Juniorem. Bój zakończył się na pełnym dystansie. Oficjalnego zwycięzcy nie wyłoniono, tak jak wcześniej zapowiadano. To wydarzenie było ogromnym sukcesem pod względem biznesowym.

Natomiast 46–letni Silva jesienią ubiegłego roku rozstał się z największą organizacją MMA na świecie i zaczął rozglądać się za korzystnymi dla siebie propozycjami. Ostatecznie miesiąc temu stanął w szranki na zasadach bokserskich z faworyzowanym Julio Cesarem Chavezem Juniorem. Brazylijczyk sensacyjnie pokonał byłego mistrza WBC w kategorii średniej przez niejednogłośną decyzję sędziów.

W najbliższej przyszłości powinno okazać się, czy faktycznie uda się doprowadzić do tego pojedynku. Z całą pewnością to przypuszczalne starcie cieszyłoby się wielkim zainteresowaniem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

jeffrey_

Maximum FC
Light Heavyweight

1,663 komentarzy 1,886 polubień

freak boks zjada freak mma :cmgkeepgoing:

Odpowiedz 4 polubień

łajcior

BAMMA
Flyweight

722 komentarzy 882 polubień

freak boks zjada freak mma :cmgkeepgoing:

Też mi to wpadło do głowy niedawno
W boksie przynajmniej friki biją się ze sportowcami i na poważnie trenują

Odpowiedz 2 polubień

zielony666

Jungle Fight
Welterweight

314 komentarzy 1,058 polubień

freak boks zjada freak mma :cmgkeepgoing:

Już zjadł. Przynajmniej na świecie. I bardzo dobrze.

Odpowiedz polub

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Open

24,422 komentarzy 25,447 polubień

Najlepsze zestawienie dla obu, Anderson faworytem ale jak będzie zjebana walka pokazowa to chuj wie.

Odpowiedz polub