Jak co roku firma Google przygotowała zestawienie tego jakimi tematami żyliśmy w 2020 roku i opublikowała listę  tych, które najczęściej poszukiwaliśmy w wyszukiwarce tej marki.

Zobacz również: Szef UFC wskazał trzech zawodników, których losy interesują go najbardziej w 2021 roku

Na liście najchętniej wyszukiwanych tematów nie zabrakło oczywiście  sportu oraz nazwisk sportowców. Wśród dziesięciu osób wyszukiwanych najchętniej znalazły się również trzy postacie ze świata sportów walki. Na pozycji trzeciej pojawiła się Joanna Jędrzejczyk, na piątej Marcin Najman, a na siódmej Jan Błachowicz.

Pełna lista dziesięciu najchętniej wyszukiwanych nazwisk ze świata sportu wygląda w sposób następujący:

1. Kobe Bryant
2. Iga Świątek
3. Joanna Jędrzejczyk
4. Michael Jordan
5. Marcin Najman
6. Agata Mróz
7. Jan Błachowicz
8. Fabio Jakobsen
9. Dominik Sikora
10. Diego Maradona

Joanna Jędrzejczyk w roku 2020 walczyła w organizacji UFC tylko raz i przegrała starcie mistrzowskie z Weili Zhang.

Jan Błachowicz ma za sobą dwie zwycięskie walki, w tym starcie mistrzowskie, w którym wywalczył pas wagi półciężkiej.

Marcin Najman wystąpił natomiast podczas gali Fame MMA 8 i został zdyskwalifikowany za używanie technik parterowych i kopnięć w walce bokserskiej.

Wśród wyszukiwanych haseł w 2020 roku w Polsce pojawiło się również jedno związane z galą Fama MMA. W kategorii wyszukań związanych z zapytaniem o to ile coś kosztuj na piątej pozycji pojawiło się pytanie o PPV Fame MMA 8.

42 KOMENTARZE

 1. Jano osiągnął coś co wielu mówiło że jest niemożliwe, i w najbliższej przyszłości nie widzę drugiego polskiego mistrza (JJ jako mistrzyni inna bajka), a i tak Najman częściej wyszukiwany bo odpierdalał i memy :facepalm:

  Ale czego innego można było się spodziewać 😆

 2. Wow, super zaskakujące wyszukiwania. Aż niewiarygodne – np. nie ma Lewego a jest Agata Mróz . Nie ma żadnego skoczka narciarskiego ani Zmarzlika. Ciężko uwierzyć.

 3. Bo szuka się tych, których się nie kojarzy.

  Albo czyta się też historie zmarłych. W tym zestawieniu jest ich 4, a Fabio Jakobsen też miał poważny wypadek podczas Tour de Pologne.

 4. Sam ten post pokazuje jak 'wyprodukowaliśmy' media albo co gorzej umysły ludzi które są po prostu głupie i już nie odróżniają  prawdy od fałszu, zawodnika od celebryty i wartości od antywartości. Pozdrawiam redakcję i czekam w Nowym Roku na więcej newsów o celebrytach oraz o zupełnie fanów tego sportu nie interesujących wybrykach zawodników i ich życiu prywatnym.

 5. Wow, super zaskakujące wyszukiwania. Aż niewiarygodne – np. nie ma Lewego a jest Agata Mróz . Nie ma żadnego skoczka narciarskiego ani Zmarzlika. Ciężko uwierzyć.

  Przecież żużel interesuje tylko osiem-dziesięć miast w Polsce 😆

  Lewandowskiego nie ma co szukać, informacje o nim biją z każdej strony – tak samo ze skokami. Co innego Iga Świątek, przed Roland Garros pewnie połowa kraju nawet nie wiedziała kto to jest 😎

 6. A jesli chodzi o najczęściej wyszykiwanych trenerow w Polsce to pewnie było tak

  1.Damian Herczyk

  2.Jerzy Brzęczek

  3. trener skoczków narciarskich

   :lesnarhappy:

 7. Miało być 3 sportowcow ze świata  sportów walki a widzę tylko Janka i JJ

  Jest trzech bo obok tych co wymieniłeś jest niestetty nieżyjący zapaśnik Dominik Sikora.

 8. Po prostu ranking zjebany. Skoro klasyfikują Najmana jako sportowca to mogą i połowę tych gamoni z Fame MMA też umieścić w rankingu, w końcu biją się zawodowo.

 9. Pełna lista dziesięciu najchętniej wyszukiwanych nazwisk ze świata sportu wygląda w sposób następujący:

  najman zakwalifikowany do świata sportu.

  Czekam, aż ktoś nieumiejący pływać zdecyduje się topić na każdych zawodach i też zostanie nazwany sportowcem 🙂

 10. Mówimy tu tylko o wyszukiwaniach w PL, globalnie Aśka i Janek cY choćby Lewandowski biją na łeb te wyniki. Druga sprawa że Marcin nie daje o sobie zapomnieć 3 walki w roku, dużo konfliktów między nimi, trash talk, własny kanał na YouTube, FB, publikacje w największych serwisach, ekspert TVP, jest żenującym gościem ale jest go bardzo dużo w mediach, ostatni konflikt że Stanowskim to również kolejne kliki i to z serwisów o dużych zasięgach, stąd takie pozycje. Jakby dobry sportowiec kręcił takie akcje i tak doskonale poruszał się w showbiznesie to zrobił by gigantyczne pieniądze. Marcin pomimo ułomności potrafi na tym zarobić, ale i tak niech wyp##rdala.

 11. Po prostu ranking zjebany. Skoro klasyfikują Najmana jako sportowca

  Też tak uważam. Marcin napisał książkę, więc powinni go sklasyfikować jako pisarza i byłby na pierwszym miejscu! :crazy:

 12. Who the fuck is Dominik Sikora?

  Gość co zmarł od jednego strzała w twarz pod nocnym klubem. Sprawcy ponoć dalej szukają.

 13. Najmanowi zarzuce 100 rzeczy, ale jedno zawsze przyznam. Facet jest mistrzem marketingu w Polsce. Gdyby zawodowy sportowiec walk  mial jego dryk do socjali swiat bylby piekniejszy, a tak oprocz Szpilki Janusze nikogo dzis nie kojarzą….

 14. Najmanowi zarzuce 100 rzeczy, ale jedno zawsze przyznam. Facet jest mistrzem marketingu w Polsce. Gdyby zawodowy sportowiec walk  mial jego dryk do socjali swiat bylby piekniejszy, a tak oprocz Szpilki Janusze nikogo dzis nie kojarzą….

  To nie dryg ani mistrzostwo w socjalach, a naturalne cechy charakteru marcina. To brak choćby minimalnego poczucia wstydu, godności, honoru i wielki tupet świetnie zaadoptowały się w tych miejscach i sprawiły że tak pięknie lśni nam gwiazda najmana.

 15. Gość co zmarł od jednego strzała w twarz pod nocnym klubem. Sprawcy ponoć dalej szukają.

  A to nawet sprawy nie kojarzę. Dzięki za info.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.