W narożniku Mike’a Perry’ego kolejny raz stanie jego dziewczyna, Latory Gonzalez. Na UFC 255 „Platinum” początkowo miał zawalczyć z Robbiem Lawlerem, lecz ten musiał wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji. Nowym rywalem zawodnika będzie weteran UFC, Tim Means. Zobaczcie trening jaki opublikował Perry w swoich mediach społecznościowych wraz ze swoją ciężarną partnerką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Już raz Gonzalez stanęła w narożniku Perry’ego kiedy ten walczył z Mickeyem Gallem. Amerykanin upierał się, że nie potrzebuje profesjonalnych trenerów w swoim narożniku, aby wygrywać pojedynki dla największej organizacji MMA na świecie. Co ciekawe, za to żeby stanąć w narożniku Perry’ego chciał zapłacić czołowy zawodnik UFC, Darren Till, lecz pomysł ostatecznie nie zostanie zrealizowany.

Mike Perry wraca w ten weekend.

W jego narożniku stanie, według jego menadżera Abrahama Kawy, ciężarna partnerka zawodnika oraz jego przyjaciel, który nie jest zawodnikiem. Darren Till się nie załapał.

Perry (14-6 MMA) ma na swoim koncie 13 walk w oktagonie UFC. W swojej karierze w klatce największej organizacji MMA na świecie Amerykanin mierzył się z takimi rywalami jak Geoff Neal, Paul Felder, Alex Oliveira, Vicente Luque czy Santiago Ponzinibbio. Aż 11 z 14 wygranych w swojej całej karierze zawodnik wygrywał nokautując swoich rywali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.