Conor McGregor ciężko przygotowuje się na swój powrót do oktagonu UFC. Irlandczyk w kolejnej walce dla największej organizacji MMA na świecie zmierzy się z Dustinem Poirierem. Będzie to drugie starcie obu panów – w pierwszym zwyciężył McGregor nokautując swojego rywala w pierwszej rundzie. W podcaście „Bash” na temat obecnej formy zawodnika wypowiedział się jego trener, Owen Roddy.

Po obozie przygotowawczym na Cerrone był w świetnej formie, był bardzo zmotywowany. Potem chciał walczyć, ale COVID wszystko zniszczył dla wielu osób. Nie przestał jednak trenować. Nie zatrzymywał się – był bardzo aktywny. Pracował nad wszystkimi aspektami MMA.

Jest w najlepszej formie w jakiej go widziałem przez całe swoje życie. Lekarz i Colin pracują nad jego zdrowiem, a Tristin Kennedy pracuje nad jego dietą. Jest jak dobrze naoliwiona maszyna – możesz to zobaczyć gołym okiem.

Kiedy robi kondycje to widać, że jego tętno szybko wraca do normy. Ja kiedy trenuję to moje serce prawie się zatrzymuje! Prawie mdleję. On jest w tym bardzo precyzyjny. Pracuje oczywiście też nad grapplingiem, zapasami. Jego stójka jest fenomenalna i tak też to wygląda. On jest w naprawdę dobrym miejscu. Jest szczęśliwy. Nie mogę doczekać się jego kolejnej walki. To będzie świetne starcie z Poirierem. Dustin bardzo dużo zrobił od ich pierwszego pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.