Świetne wieści dla fanów Zabita Magomedsharipova! Wszystko wskazuje na to, że czołowy zawodnik kategorii piórkowej UFC wróci do walk po bardzo długiej absencji spowodowanej poważnymi problemami zdrowotnymi.

Od pewnego czasu dalsza kariera Dagestańczyka w MMA stała pod dużym znakiem zapytania. Sam „ZaBeast” rozważał już nawet przejście na sportową emeryturę. Teraz okazuje się jednak, że wkrótce może ponownie wejść do oktagonu, co niedawno w mediach społecznościowych zasugerował jego wieloletni szkoleniowiec, Mark Henry.

Magomedsharipov (MMA 18-1) jest niepokonany od 2013 roku. Ostatni występ pod szyldem największej organizacji na świecie zaliczył dwa lata temu. Wówczas pokonał Calvina Kattara przez jednogłośną decyzję sędziów. Przed usunięciem go z rankingu, klasyfikował się w pierwszej trójce dywizji. Wszechstronny wojownik ma na swoim koncie siedem zwycięstw przez poddanie oraz sześć przez KO/TKO.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie miałby wrócić do startów oraz kto mógłby być jego przeciwnikiem. Biorąc pod uwagę wcześniejsze notowania 30–latka, niewykluczone, iż od razu stanie w szranki z kimś ze ścisłej czołówki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

majkelo89

UFC
Middleweight

11,934 komentarzy 31,595 polubień