Główny trener Donalda Cerrone, Jafari Vanier, nie widzi wielu zagrożeń ze strony jego kolejnego rywala, Conora McGregora. W ostatnim odcinku wideobloga z przygotowań Cerrone do walki na UFC 246 stwierdził, że Irlandczyk ma tylko jedną broń – lewą rękę.

Jak przyjrzysz się obu zawodnikom, on musi martwić się wieloma rzeczami. „Kowboj” wygrywał przez poddania, wysokie kopnięcia, decyzje. On ma tylko lewą rękę. Nie widziałeś nigdy żeby Conor kogoś poddał, nawet nie idzie do parteru… Bardzo rzadko, prawda? Nie mówię, że będziemy do tego dążyć, ale tak jak wspomniałem, on musi martwić się o większą ilość zagrożeń niż my.

Musimy zwrócić uwagę jedynie na jego lewą rękę w pierwszej rundzie pojedynku. Wyjdzie na pewno zmotywowany. Nie widzieliście nawet nigdy „Kowboja” w takim stanie. Po pierwszej rundzie, Conorowi zacznie brakować kondycji. Nie ma już wtedy siły w lewej ręce, nie pracuje tak dobrze na nogach, ma ciężkie ręce. To wszystko na co musimy zwrócić uwagę, nie ma tutaj sekretów.

Dla nas najważniejszą kwestią będzie wykorzystanie jego słabości, musimy być uważni w pierwszej rundzie, unikać jego lewej ręki. Jeśli to zrobimy – to będzie krótka noc.

UFC 246 odbędzie się 18 stycznia w Las Vegas. Dla McGregora będzie to pierwsza walka po przegranej z Khabibem Nurmagomedovem.

DONALD CERRONE O ZAROBKACH ZA WALKĘ Z CONOREM MCGREGOREM

OSTATECZNA ROZPISKA I KOLEJNOŚĆ WALK UFC 246

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.