Wystarczy nagranie trwające zaledwie 7 sekund, aby Mateusz Gamrot (MMA 15-0-0, #1 w Rankingu PL) porządnie podgrzał atmosferę przed sobotnią galą KSW 53: Reborn. Na filmiku widzimy nawiązanie do kultowej sceny z jednej z części filmu „Rocky”, w którym tytułowy bohater kończąc przygotowania zrywa zdjęcie swojego przeciwnikiem.

W przypadku Mateusza, na zdjęciu był nie tylko Norman Parke ale też jego Andrzej Kościelski. Głównodowodzący w Ankosie szybko zareagował na tę zaczepkę wspominając, że Mateusz wiele zawdzięcza jemu oraz klubowi:

Kolejny intelektualny popis Mateusza Gamrota
Były zawodnik naszego klubu bardzo szybko zapomniał jak wiele zawdzięcza klubowi Ankos MMA i trenerowi Andrzej Kościelski. Mateusz swoją karierę w MMA rozpoczął w klubie Ankos MMA i tutaj trenował przez 9 lat. Podczas trenowania w naszym klubie wygrał 16 walk amatorskich w tym zdobył dwa tytuły amatorskiego Mistrza Europy. Wygrał 13 walk zawodowych w tym zdobył czterokrotnie pas Mistrza KSW w13 swoich walkach przegrał tylko jedną rundę.

Dwukrotnie zdobył Mistrza Europy ADCC w BJJ
Ponad 10 razy został Mistrzem Polski w różnych odmianach BJJ
Wygrywał również wiele turniejów
Podczas startów we wszystkich zawodach sportowych przegrał tylko jedną walkę w BJJ przez decyzję sędziowską. Ale jak widać w przedstawionym przez Mateusza filmiku pamięć jest ulotna 😔😰😩😭😭


A propos na filmie Rocky podarł zdjęcie Iwana Drago bez trenera

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.