Prezes Babilon MMA podejmuje kroki prawne wobec właściciela grupy MMA Cartel. Powodem jest ostatnia wypowiedź Pawła Kowalika, który w programie Koloseum oskarżył Tomasza Babilońskiego o niewywiązanie się z umowy.

W czwartek Daniel Skibiński poinformował, że nie jest już związany z Babilon MMA i obecnie poszukuje nowego pracodawcy. Kilka godzin później gościem magazynu sportów walki Koloseum był właśnie między innymi menadżer reprezentanta klubu Ankos MMA, który ujawnił kulisy rozstania jego klienta z organizacją oraz zarzucił Tomaszowi Babilońskiemu znaczne pogwałcenie warunków umowy.

Ze względu na bardzo rażące naruszenie kontraktu ze strony Babilon MMA zmuszeni byliśmy do podjęcia kroków prawnych i rozwiązania umowy. Przez 10 lat nikt mnie tak nie oszukał. Pan Babiloński nie respektował ustaleń, pod którymi się sam podpisał.

źródło: Dominik Durniat

Słowa właściciela grupy MMA Cartel nie przeszły obojętnie wobec promotora sportów walki, który już na drugi dzień postanowił wystosować przeciw niemu akt oskarżenia. Zarzuty dotyczą „formułowania przez Pawła Kowalika bezpodstawnych zarzutów, które mogą narazić Tomasza Babilońskiego oraz Babilon Promotion na utratę zaufania.” Cały akt został udostępniony za pośrednictwem mediów społecznościowych, a następnie usunięty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.