Gala Bellator 249 za nami. Oprócz walki wieczoru, w której Cris Cyborg (MMA 23-2-0) poddała w drugiej rundzie duszeniem zza pleców Arlene Blencowe (MMA 13-8-0), kibice zobaczyli dziewięć pojedynków.

W karcie wstępnej odbyła się walka w kategorii półśredniej. Po trzech rundach sędziowie jednogłośnie wskazali wygraną Kemrana Lachinova (MMA 10-2-0), który pokonał Kyle’a Crutchmera (MMA 6-1-0). Podczas starcia doszło do prowokacji ze strony „Killer Kema”, który bez gardy nastawił się rywalowi, aby ten zadawał mu ciosy. Całą akcję możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Lachinov wygrał ósmą walkę z rzędu. Pod szyldem organizacji Bellator pokonywał już Ilyę Kotau, Sama Watforda, Seana Lally’ego i Kastriota Xhemę. Jedyną przegraną w karierze poniósł w 2016 roku, kiedy to został odprawiony ciosami przez Toma Regala.

Dla 27-letniego Crutchmera była to pierwsza porażka w zawodowej karierze. W dotychczasowych pojedynkach zwyciężał on trzykrotnie przez poddania, raz przez techniczny nokaut i dwukrotnie decyzjami sędziów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.