Josh Barnett i Fedor Emelianenko

Na razie nie wiadomo kiedy i czy w ogólne Fedor Emelianenko wróci jeszcze do walk MMA. Szef Bellator, Scott Coker chciałby jednak, aby tak się stało, bo ma pomysł na kilka kolejnych gal z udziałem Rosjanina.

Na razie nie rozmawiałem z Fedorem. On przebywa teraz w Moskwie, ale spotkamy się w Chicago i wtedy wszystko omówimy. Jeśli Fedor będzie chciał dalej walczyć, chciałbym zorganizować mu walkę w Japonii w USA i Moskwie. Byśmy to promowali jako zwycięską trasę Fedora po świecie. On może jednak odmówić i stwierdzić, że chce się zająć swoimi sprawami w Rosji. Za kilka tygodni będę już wszystko wiedział.

Coker powiedział o tym w rozmowie dla serwisu BJPenn.com i dodał, że jednym z potencjalnych rywali dla Fedora mógłby natomiast być Josh Barnett, który niedawno dołączył do organizacji Bellator.

To byłoby coś. Fedor vs Barnett, walka, do której nigdy nie doszło. To byłoby coś niesamowitego.

Do starcia Fedora z Barnettem miało dojść w roku 2009 pod banderą Affliction, jednak tuż przed starciem Amerykanin wpadł na dopingu.

6 KOMENTARZE

  1. To byłoby coś. Fedor vs Barnett, walka, do której nigdy nie doszło. To byłoby coś niesamowitego.

    Dziś na wszystkie te walki Fedora, do których nie doszło jest już za późno, ale Coker chce wycisnąć go jak cytrynę. ::clintdis::

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.