Nadchodzi gala TFL 23 w Garwolinie. Karta walk sportowego wydarzenia organizowanego przez JS Promotion – Jacka Sarnę zapełnia się. Wiemy już, że w październiku zobaczymy kolejne zestawienie! Paweł Białas – pogromca Marka Samociuka podejmie weterana TFL – Mateusza Głucha. Transmisja w TVP Sport.

Starcie weteranów podczas TFL 23 „Garwolińska Gala Sportów Walki” już 30 października w mieście Garwolin. Reprezentant RKSW PUNCHER RADOM – Mateusz Głuch skrzyżuje rękawice z trenerem oraz zawodnikiem MKS Sambo Chełm Hrubieszów- Pawłem Białasem. Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 84 kg.

Paweł Białas podczas ostatniego pojedynku na TFL w fenomenalnym stylu znokautował zawodnika KSW oraz zwycięzcę turnieju Wotore – Marka Samociuka. Były pretendent do pasa mistrzowskiego Thunderstrike Fight League – Mateusz Głuch, może pochwalić się solidnym zwycięstwem na punkty z Damian Adamiuk podczas gali TFL 21 w Kozienicach.

To będzie starcie doświadczonych zawodników MMA. Paweł Białas jest nieprzewidywalny, niebezpieczny i groźny co pokazał w ostatnim pojedynku nokautując młodego i perspektywicznego Samociuka. Mateusz związany jest z TFL od wielu lat, jest weteranem organizacji i nie powiedział ostatniego słowa. Wiem, że jego marzeniem jest wywalczenie upragnionego pasa – komentuje Jacek Sarna.

W walce wieczoru TFL 23 zaprezentuje się Sebastian Kotwica. Podejmie on Marcosa Schmitza, który stoczy 25 zawodową walkę w formule MMA. Pojedynek dostał miano eliminatora do pasa mistrzowskiego TFL w kategorii piórkowej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,186 komentarzy 3,332 polubień

Nadchodzi gala TFL 23 w Garwolinie. Karta walk sportowego wydarzenia organizowanego przez JS Promotion - Jacka Sarnę zapełnia się. Wiemy już, że w październiku zobaczymy kolejne zestawienie! Paweł Białas - pogromca Marka Samociuka podejmie weterana TFL - Mateusza Głucha. Transmisja w TVP Sport.

Starcie weteranów podczas TFL 23 "Garwolińska Gala Sportów Walki" już 30 października w mieście Garwolin. Reprezentant RKSW PUNCHER RADOM - Mateusz Głuch skrzyżuje rękawice z trenerem oraz zawodnikiem MKS Sambo Chełm Hrubieszów- Pawłem Białasem. Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 84 kg.

Paweł Białas podczas ostatniego pojedynku na TFL w fenomenalnym stylu znokautował zawodnika KSW oraz zwycięzcę turnieju Wotore - Marka Samociuka. Były pretendent do pasa mistrzowskiego Thunderstrike Fight League - Mateusz Głuch, może pochwalić się solidnym zwycięstwem na punkty z Damian Adamiuk podczas gali TFL 21 w Kozienicach.

To będzie starcie doświadczonych zawodników MMA. Paweł Białas jest nieprzewidywalny, niebezpieczny i groźny co pokazał w ostatnim pojedynku nokautując młodego i perspektywicznego Samociuka. Mateusz związany jest z TFL od wielu lat, jest weteranem organizacji i nie powiedział ostatniego słowa. Wiem, że jego marzeniem jest wywalczenie upragnionego pasa - komentuje Jacek Sarna.

W walce wieczoru TFL 23 zaprezentuje się Sebastian Kotwica. Podejmie on Marcosa Schmitza, który stoczy 25 zawodową walkę w formule MMA. Pojedynek dostał miano eliminatora do pasa mistrzowskiego TFL w kategorii piórkowej.

Odpowiedz polub

click to expand...