Marcin Skrzek – Trener Zawodnik MMA vs Jerry Kvarnström w walce o pas mistrzowski kategorii lekkiej, już 7 marca na TFL 20 „SKY Tattoo Radom NIGHT” w Mieście Radom!

Do długo oczekiwanej walki dojdzie podczas jubileuszowej dwudziestej odsłony TFL – Thunderstrike Fight League w Radomiu! Reprezentant klubu Cross Fight Radom Marcin Skrzek w dziewiątej walce pod banderą TFL, dostanie szanse wywalczenia międzynarodowego pasa mistrzowskiego organizacji TFL – Thunderstrike Fight League! Podopieczny trenera Leszka Kulika, jest związany z organizacją od początku swojej kariery w MMA. „Król” w ośmiu pojedynkach, aż siedmiokrotnie nie dawał szans swoim rywalom! Radomianin może pochwalić się serią trzech zawodowych zwycięstw z rzędu. Panującym mistrzem TFL jest obecnie niezwykle doświadczony Fin – Jerry Kvarnström. Popularny w Skandynawii „ADHD” podczas ostatniej odsłony TFL w Lublinie pokonał przez poddanie, panującego mistrza Huberta Szymajdę.

W Lublinie ratowałem galę. Wziąłem walkę na kilka dni wcześniej tak samo jak przed ostatnią w Polsce na której walczyłem. Jestem wojownikiem, nie odmawiam wyzwań, ale jeżeli bierzesz walkę kilka dni przed eventem, znasz ryzyko i swoje ograniczenia. Teraz będzie inaczej. O pojedynku wiem już od dawna. To będzie moja 29 zawodowa walka w MMA! Marcin to doskonały zawodnik, ja mam za sobą o wiele większe doświadczenie! To będzie inna walka! Do zobaczenia w Polsce! Kocham Polskę! – mówi mistrz TFL Jerry Kvarnstrom.

Promotor JS Promotion, organizator TFL Jacek Sarna z ostrożnością patrzy na zbliżającą się konfrontację.

Marcin jest dzieckiem organizacji TFL. Wiem że marzy o wywalczeniu pasa. To będzie walka dwóch odmiennych stylów walki, szalonego parteru „ADHD” i poukładanej stójki „Króla” . Czy będziemy świadkami koronacji 7 marca w Radomiu? Jeśli do klatki wchodzi zawodnik z bagażem 28 zawodowych walk, wszystko może się zdarzyć” – podsumowuje Jacek Sarna.

Jubileuszowa gala TFL 20 „SKY TATTO NIGHT” , odbędzie się 7 marca w Hali Sportowej MOSiR Radom!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.