Terrance McKinney nie zawalczy na UFC Vegas 81, 14 października tego roku w Las Vegas z Chrisem Duncanem. Teraz nowym rywalem T-Wrecksa zawalczy z Brendonem Marotte. Dla Marotte będzie to debiut w oktagonie UFC. Informację na temat zestawienia podał Marcel Dorff z Eurosport.

29-letni McKinney (14-6 MMA) w ostatniej wrócił na zwycięskie tory po dwóch przegranych z rzędu przez skończenia przed czasem. Jego bilans w ostatnich 4 walkach to 2-2. Jego bilans pojedynków dla organizacji UFC to 4-3. Wszystkie wygrane w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.

Marotte (8-1 MMA) przegrał tylko raz w swojej karierze. Do UFC dostał się po trzech wygranych z rzędu. 6 z 8 zwycięstw w karierze, The Kid zdobywał przez skończenia przed czasem, a w przeszłości występował w organizacjach jak Combat Zone czy CES.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

b
baju

NoLife FC

30,732 komentarzy 51,713 polubień

Terrance McKinney nie zawalczy na UFC Vegas 81, 14 października tego roku w Las Vegas z Chrisem Duncanem. Teraz nowym rywalem T-Wrecksa zawalczy z Brendonem Marotte. Dla Marotte będzie to debiut w oktagonie UFC. Informację na temat zestawienia podał Marcel Dorff z Eurosport.

29-letni McKinney (14-6 MMA) w ostatniej wrócił na zwycięskie tory po dwóch przegranych z rzędu przez skończenia przed czasem. Jego bilans w ostatnich 4 walkach to 2-2. Jego bilans pojedynków dla organizacji UFC to 4-3. Wszystkie wygrane w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.

Marotte (8-1 MMA) przegrał tylko raz w swojej karierze. Do UFC dostał się po trzech wygranych z rzędu. 6 z 8 zwycięstw w karierze, The Kid zdobywał przez skończenia przed czasem, a w przeszłości występował w organizacjach jak Combat Zone czy CES.

Odpowiedz polub

click to expand...