Gala FEN 28 była pierwszym wydarzeniem organizacji prowadzonej przez Pawła Jóźwiaka sprzedawanym w systemie pay-per-view. Fight Exclusive Night szykuje się do kolejnego eventu PPV, a szefostwo marki liczy na to, że wynik sprzedażowy zostanie znacznie poprawiony w stosunku do pierwszego eventu.

W programie „Arena Koloseum” opublikowanego w internetowym serwisie , prezes FEN Paweł Jóźwiak przedstawił swoje spojrzenie na pierwsze podejście do PPV.

Wyciągnęliśmy już pierwsze wnioski z błędów, które porobiliśmy przy pierwszej gali PPV. Teraz jesteśmy mądrzejsi i bardziej doświadczeni o pierwszą galę w tym systemie i mam nadzieję, że tym razem już mniej po omacku będziemy się w tej materii kręcić. Sprzedaż PPV to dla nas nowość. W tym temacie raczkujemy. KSW robi takie gale od niemal dekady, my robimy dopiero drugą, ale szybko się uczymy.

Prezes FEN wyjawił też wynik sprzedaży PPV gali FEN 28.

Pierwsza gala, jak na nasze możliwości, sprzedaż około 30 tysięcy subskrypcji była sukcesem, a teraz liczymy na więcej. Bardzo byśmy chcieli sprzedać 50 tysięcy i taki jest nasz plan.

Najbliższe wydarzenie organizacji, gala FEN 31, odbędzie się 28 listopada w Łodzi. Walką wieczoru będzie pojedynek rewanżowy pomiędzy Danielem Rutkowskim a Adrianem Zielińskim. Stawką tego starcia będą dwa pasy mistrzowskie dwóch organizacji w kategorii piórkowej: FEN i Babilon.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.