W sobotę odbędzie się długo wyczekiwany pojedynek pomiędzy Teofimo Lopezem a George Kambososem Jr, niestety obóz obecnego mistrza wagi lekkiej nie może być spokojny. Okazuje się, że Teofimo jest kontuzjowany, jednak nie wycofa się z walki, ani nie poda informacji o urazie.

Czas na walkę o mistrzowskie pasy wagi lekkiej. Mistrz Teofimo Lopez podejmie mocnego pięściarza, jakim jest George Kambosos, mimo wszystko możemy się spodziewać, że popularny 'Takeover’ nie będzie w najlepszej formie, o czym poinformował na konferencji prasowej.

Ciężka praca ma swoje skutki uboczne. Mentalnie jestem przygotowany na wiele. Z Vasylem Lomachenką także wyszedłem do ringu z kontuzją i zdołałem wygrać walkę. Nie mogłem idealnie poruszać się na nogach, bo miałem zerwane więzadło w prawej stopie.

To nie jest żadna wymówka, wychodzę po zwycięstwo, bo chcę być najlepszy wśród legend. Kontuzje nie zniszczą mnie mentalnie.

Pojedynek Lopeza z Kambososem Jr odbędzie się w Madison Square Garden. Obaj panowie przed tym starciem zapowiadają ringową wojnę, o tym, kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko, przekonamy się w nocy z soboty na niedzielę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.