William Knight szybko wróci do oktagonu UFC po zdobyciu kontraktu z największą organizacją MMA na świecie na gali DWCS. Zawodnik zmierzy się z innym uczestnikiem DWCS, Aleksą Camurem. Walka odbędzie się w kategorii półciężkiej, 26 września na UFC 253.

Knight (7-1 MMA) wystąpił na gali DWCS w sierpniu 2019 roku, kiedy to wygrał z Hardemem Alacabekiem. Dana White postanowił dać mu umowę rozwojową z UFC. 32-latek od tamtej pory wygrał trzy pojedynki i jeden przegrał. „Knightmare” zapewnił sobie kontrakt z UFC drugą wygraną na gali DWCS, która odbyła się 1 września tego roku.

Camur (6-0 MMA) wywalczył sobie kontrakt z największą organizacją MMA na świecie na gali DWCS w lipcu 2019 roku. Chorwat zadebiutował w oktagonie na UFC 246, kiedy to przez decyzję sędziowską pokonał Justina Ledeta. Sparingpartner mistrza kategorii ciężkiej UFC, Stipe Miocicia, tylko raz w karierze wygrał przez werdykt sędziowski.

Walką wieczoru UFC 253 jest starcie Israela Adesanyi z Paulo Costą. Drugim pojedynkiem tej gali jest starcie Jana Błachowicza z Dominickiem Reyesem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.